Måneskin виступили з новою піснею, присвяченою Україні

Італійський рок-гурт Måneskin на фестивалі «Coachella» висловились на підтримку України та виконали нову пісню «Gasoline».

Фронтмен гурту Дам’яно Давід перед тим, як виконати пісню «Gasoline», згадав про бомби, що падають на нашу землю та виголосив відому промову Чарлі Чапліна, а після завершення пісні сказав: «Ми будемо танцювати на бензині! Вільна Україна!».

Завершив Måneskin виступ гаслом «Free Ukraine, Fuck Putin!».

На питання журналіста The Independent, що учасники гурту можуть розповісти про новий трек «Gasoline», басистка Вікторія де Анджеліс відповіла:

«Ми писали багато музики в останні кілька місяців і, звичайно ж, вся ця шалена ситуація з Україною дуже на нас вплинула. Ми просто відчули, що можемо зробити щось, щоб використати наші можливості та людей, які рівняються на нас, щоб відстояти те, що правильно, і змусити деяких людей відчути, що їм допомагають та розуміють. Ми хочемо підняти свій голос за щось значуще».

Наприкінці березня італійський рок-гурт Måneskin, який став переможцем конкурсу «Євробачення-2021», скасував концерти в Росії у межах свого світового турне через збройну агресію РФ в Україні.

Спочатку гурт планував виступити у Києві 7 березня, у Москві та Петербурзі – 9 та 11 березня. У січні старий розклад концертів скасували через пандемію коронавірусу.