Kalush Оrchestra не проти представляти Україну на Євробаченні

Про це соліст колективу Олег Псюк заявив у розмові з Сергієм Притулою на “Радіо НВ”. За словами музиканта, рішення буде прийняте 18 лютого.

На питання Сергія Притули, чи прийнято вже в колективі остаточне рішення їхати чи не їхати, Олег Псюк відповів: “Так, завтра (у п’ятницю – 18 лютого) буде фінальна відповідь. Коли ми підпишемо всі папери, то зможемо заявити точно”.

“А з приводу того, як з ними співпрацювати далі… Ну, можу сказати, що мій гарний виступ не залежить від “Суспільного” і я дуже радий, що Євробачення організовує не “Суспільне”. Тому я представлятиму Україну, а не “Суспільне”. Завтра буде фінальна відповідь, Коли ми підпишемо всі папери, тоді ми зможемо заявити”.

Що відомо

17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 було ухвалено рішення звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині.

Гурт Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Зазначимо, що Суспільний мовник стежить за дотриманням Правил Нацвідбору та порядку визначення представника від України.

Згідно з пунктом 3.4 Правил у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому Суспільне пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на Євробаченні-2022, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору.

Нагадаємо, у середу, 16 лютого, Оргкомітет ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash.

Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 41 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.