Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022 — Оргкомітет Національного відбору

16 лютого на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022.

Пункт 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час.

Підставою для прийняття такого рішення Оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.

Артистка висловила згоду з таким рішенням.

Відзначимо, що Суспільний мовник керується виключно законодавством України та Правилами Нацвідбору.

Згідно з пунктом 3.4 Правил “у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на Конкурсі з числа інших фіналістів”.

Аліна Паш знімає у своєму Instagram повідомила, що зняла кандидатуру з участі на Євробаченні.

“З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, – написала співачка.

Наразі невідомо, хто буде представляти Україну на пісенному конкурсі.

Микола Чернотицький, голова правління НСТУ говорив щодо цього: “Чи можливо, що Україну на “Євробаченні” представлятиме Kalush Orchestra? Так, якщо оргкомітет прийме таке рішення. Якщо перше місце було з шахрайством і його дискваліфіковують, відповідно, і переможцем стає інший”.