До фіналу Євробачення-2022 в Турині залишилося 100 днів

3 лютого стартує відлік часу до великого фіналу Пісенного конкурсу Євробачення-2022, котрий пройде в Італії. До його початку залишається 100 днів.

Так, італійське місто Турин прийматиме в арені Pala Olimpico 41 країну спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Ведучими Євробачення-2022 стали британський співак, володар титулу “Найкращий поп/рок-виконавець-2007” Міка, італійська співачка, неодноразова переможниця конкурсу “Ґреммі” Лаура Паузіні й шоумен, ведучий італійської версії “X-Factor” Алессандро Каттелан.

Ведучі Євробачення-2022

Тема цьогорічного конкурсу — “Звук краси”. Лого конкурсу відображає звук та його візуальні й естетичні властивості. Дизайн базується на симетричній структурі та візерунках кінематики — дослідження явища звукових хвиль.

Представник України на Пісенному конкурсі Євробачення-2022 виступить у першій частині першого півфіналу. Українці зможуть голосувати у першому півфіналі за всіх учасників, крім представника своєї країни.

Зазначимо, Суспільний мовник запустив ютуб-канал і подкаст про Євробачення.

Нагадаємо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30. У прямому ефірі його можна побачити в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, сайті eurovision.ua, а також на ютуб– та фейсбук-сторінках Суспільне Євробачення і транслюватимуть на хвилях  Радіо Промінь.