Оголошені ведучі Євробачення-2022 в Турині

Італійська телекомпанія Rai оголосила, що ведучими Євробачення-2022 стануть співачка Лаура Паузіні, шоумен Алессандро Каттелан та попзірка Міка. Про це повідомляє сайт заходу.

Тріо проведе два півфінали та фінал пісенного конкурсу, які пройдуть 10, 12 та 14 травня відповідно.

Ведучі були оголошені під час вечірньої трансляції музичного фестивалю Сан-Ремо в Італії у середу 2 лютого. Всі троє ведучих вийшли на сцену разом безпосередньо перед прямим зв’язком з містом Турином, що приймає Євробачення, де годинник зворотного відліку був спроєктований на будівлю Моле Антонелліана, головний символ міста.

Лаура Паузіні – італійська співачка, лауреатка безлічі престижних премій, серед яких “Ґреммі” та “Золотий глобус”. Вона виконала композицію “Io sì” на 93-й церемонії вручення премії Оскар у 2021 році.

Алессандро Каттелан – італійський телеведучий. Він відомий за такими шоу, як Total Request Live, Le Iene та The X Factor (Італія).

Міка – британський співак американо-ліванського походження. Він був наставником у французькій версії “Голосу” та італійській версії The X Factor.

Тема цьогорічного конкурсу — “Звук краси”. Лого конкурсу відображає звук та його візуальні й естетичні властивості. Дизайн базується на симетричній структурі та візерунках кінематики — дослідження явища звукових хвиль.

Представник України на Пісенному конкурсі Євробачення-2022 виступить у першій частині першого півфіналу. Українці зможуть голосувати у першому півфіналі за всіх учасників, крім представника своєї країни.