Олег Псюк пояснив, чим відрізняється Kalush від Kalush Orchestra

У понеділок, 24 січня, оголосили список фіналістів Національного відбору на участь у Євробаченні-2022. Серед восьми учасників опинився Kalush Orchestra, новий гурт від учасників проєкту Kalush. В ефірі “Вікенду Нової Музики” на Радіо Промінь лідер обох музичних гуртів Олег Псюк пояснив відмінності цих двох проєктів.

“Реп-гурт Kalush складається з трьох людей: я, МС Килиммен, людина-ковьор, і наш сопілкар Ігор Діденчук, який грає на п’ятдесятьох інструментах.

Тоді як Kalush Orchestra складається з шести людей – я, той же Килиммен, Ігорьок, а також ще наш бек-вокаліст Джонні Дивний і ще два мультиінструменталісти, які грають на десятках різних інструментів.

Проєкти максимально відрізняються музикою через те, що Kalush Orchestra робимо фольклорний реп, а Kalush робить просто реп, ліричний або максимально розвалюючий, але без жодного фольклору”, – сказав Олег Псюк.

Цікавий нюанс — сопілкар групи KALUSH ORCHESTRA Ігор Діденчук також є учасником гурту Go_A, який був переможцем минулого нацвідбору на Євробачення, що відбувся в лютому 2020 року.

І особистий момент – конкурсна пісня Стефанія присвячена мамі Олега Псюка.

“Чому пісня “Стефанія” називається саме так? Бо мою маму звати Стефанія – пісню я присвятив своїй мамі. Вона, напевне, не очікувала такого і ще навіть про це не знає. В нас з мамою, можливо, не завжди були найкращі стосунки, але я багато чого теплого хотів би їй сказати. Думаю, їй буде приємно, якщо ця пісня пройде на Євробачення. А якщо вона виграє на конкурсі в Італії, це буде круто”, – розповів Олег Псюк.