Суспільне отримало 53 заявки на Нацвідбір Євробачення-2022 за тиждень

то

Суспільний мовник отримав 53 заявки від охочих представляти Україну на 66-му пісенному конкурсі “Євробачення” за перший тиждень прийому заявок на Національний відбір.

Своє бажання представити Україну на “Євробаченні-2022” висловили 46 виконавців. Деякі з них надіслали по кілька варіантів конкурсних пісень, повідомляє Суспільне.

Серед заявників — гурти та сольні виконавці, серед яких є учасники проєктів “Голос країни”, “Х-фактор”, “Дитяче Євробачення”, а також зірки Тік-Току. Заявки надходять не лише з України, а й з Угорщини, Німеччини, Вірменії.

За словами виконавчого продюсера розважального мовлення Суспільного Станіслава Мєдвєдєва, серед поданих заявок є частина неправильно заповнених. Найпоширенішими помилками є заявки, в яких подана на конкурс пісня, довша за 3 хвилини або не є оригінальною. Також є заявки, в яких записана музика без самої пісні.

Проте поки що у всіх охочих є достатньо часу, щоб правильно заповнити анкету та спробувати свої сили у конкурсі “Євробачення-2022”. Прийом заявок триватиме до 10 січня, а для участі потрібно повністю заповнити анкету за посиланням.

Суспільне визначить осіб, які увійдуть до шортлиста, та оприлюднить список фіналістів на сайтах не пізніше 24 січня 2022 року. У лютому відбудеться фінал, на якому визначать переможця під час прямого ефіру на телеканалах Суспільного голосуванням журі та глядачів.

Суспільне як мовник-учасник Євробачення в Україні забезпечить сценічні постановки для фіналістів Нацвідбору та повезе переможця відбору у травні до Турина (Італія).