Євробачення-2022: розпочався прийом заявок для участі у Нацвідборі

Суспільний мовник з 14 грудня розпочав приймати заявки для участі у Національному відборі представника України на Євробаченні-2022.

Про це повідомляє Суспільне.

Цьогоріч Нацвідбір складатиметься з двох етапів: Всеукраїнського попереднього відбору та фіналу.

Перший етап триватиме з 14 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року. Охочі взяти участь мають до 10 січня надіслати заявку на участь у Нацвідборі, повністю заповнивши анкету за посиланням.

Суспільне визначить осіб, які увійдуть до шорт-листа, та оприлюднить список фіналістів на сайтах мовника не пізніше 24 січня 2022 року.

Другий етап відбудеться у лютому 2022 року. Переможця фіналу визначать під час прямого ефіру на телеканалах Суспільного мовника голосуванням журі та глядачів. Членів журі Нацвідбору серед авторитетних фахівців у сфері музики та/або музичної індустрії визначить Суспільне.

“Це хвилююча мить для всього Суспільного, бо вперше з 2015 року ми проводимо Нацвідбір Євробачення самостійно та ексклюзивно будемо його транслювати”, — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін.

Вимоги до конкурсної пісні

Пісня має бути “оригінальною, створеною без використання інших творів, яка не виходила в реліз та/або не виконувалася публічно до 1 вересня 2021 року”.

Хронометраж пісні становить не більше трьох хвилин. Пісня може бути виконана будь-якою мовою. Виключні майнові права на пісню у повному обсязі мають належати учаснику з правом передавати їх Суспільному та Європейській мовній спілці в обсязі, визначеному угодами з учасником та правилами міжнародного конкурсу.