Рівнянка посіла шосте місце нацвідбору на Дитяче євробачення. Їй запропонували написати пісню

Рівнянка Софія Скварук з авторською піснею посіла шосте місце у національному відборі на Дитяче євробачення-2021. Їй запропонували написати пісню на конкурс наступного року для інших учасників, – розповіла Суспільному сама учасниця.

Софії Скварук – 14 років. Вона взяла участь у національному відборі на Дитяче євробачення, який пройшов у неділю, 24 жовтня, з авторською піснею “Golden time”. Через ковідні обмеження фінал нацвідбору транслювали онлайн.

Виступ Софії Скварук можна переглянути на 1:16:39

“Мені дуже сподобалося виступати на такій професійній сцені. Отримала задоволення, адже це моя авторська пісня. Суть пісні, що кожна людина має шлях до мрії і всі обставини в житті будуть складатися так, щоб ти досяг своїх цілей”, – розповіла Суспільному Софія Скварук.

Від журі пісня отримала 31 бал, тож дівчина посіла шосте місце. Проте, їй запропонували написати ще одну пісню.

“Мені журі запропонувало написати пісню на Дитяче євробачення наступного року. Щоб учасники, які не можуть писати свої пісні, щоб я написала їм і вони поїхали, можливо”, – сказала дівчина.

Загалом у відборі було одинадцять учасників. Переможницею стала ровесниця Софії Скварук, Олена Усенко з Білої Церкви. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному конкурсі, який відбудеться 19 грудня у Парижі.