Євробачення-2022 пройде в Турині

Італійське місто Турин прийматиме 66-й пісенний конкурс “Євробачення” цієї весни. Усього 16 міст претендували бути господарями “Євробачення”, розповіли на офіційному сайті конкурсу.

Згідно з правилами конкурсу, так зване “хост-сіті” має мати змогу розмістити 10 тисяч осіб на 5-7 тижнів, а також не більше як у 40 хвилинах їзди від арени “Євробачення” має бути від 2 до 3 тисяч місць у готелях. Тож з виконанням усіх цих вимог щасливий квиток дістався місту Турину — культурній столиці північної Італії.

Місто Турин

Перший півфінал “Євробачення” відбудеться 10 травня, другий — 12 травня, фінал — 14 травня.

У Турина є досвід проведення великих міжнародних заходів. Так, у 2006 році там пройшли Зимові Олімпійські ігри, про що згадав виконавчий керівник конкурсу Мартін Естердал:

“Турин — ідеальне місто-господар для проведення 66-го конкурсу “Євробачення”. Як ми побачили під час зимових Олімпійських ігор 2006 року, PalaOlimpico перевищує всі вимоги, необхідні для проведення глобальної події такого масштабу, і ми були дуже вражені ентузіазмом та відданістю міста Турин. Це буде перше “Євробачення”, яке відбудеться в Італії за останні 30 років, і разом з нашою провідною телерадіокомпанією Rai ми вирішили зробити його особливим”.

Генеральний директор італійської телекомпанії Rai Карло Фуортес зазначив:

“Ми щасливі, що в Турині відбудеться чергове “Євробачення” — міжнародний фестиваль, який любить величезна аудиторія в кожній країні. Завдяки блискучій перемозі Måneskin конкурс повертається до Італії через 31 рік у місто, яке має всі характеристики для проведення такого престижного заходу. Вибір, зроблений компанією Rai разом з EBU, був нелегким з огляду на дуже високий рівень пропозицій, зроблених містами-конкурентами, і я вдячний їм за активну участь”.