Гурт Måneskin, який переміг на Євробаченні-2021, їде в Україну з концертом

Переможець “Євробачення-2021” італійський гурт Måneskin приїде з концертом до України. Колектив запланував виступити в Києві навесні 2022 року.

Артисти дадуть концерт в Києві 7 березня у нічному клубі StereoPlaza о 20:00. Виступ відбудеться у межах великого туру Європою, який розпочнеться з концерту 6 лютого у Лондоні, потім буде Брюссель, Париж, Цюрих, Берлін і Київ. Всього заплановано 16 виступів, чи відбудуться вони через пандемію — фанати стисли кулаки та приготувалися купувати квитки, продаж яких розпочнеться 30 вересня.

Інформація про початок туру з’явилася на сторінках гурту в соціальних мережах — Інстаграм, Твіттер, — де італійці опублікували афішу з розкладом концертів. Попри радісну новину для українських шанувальників, Måneskin припустилися помилки у назві Києва англійською мовою. Гурт вказав, що концерт відбудеться в Kiev, а не в Kyiv.

Kiev — це радянська манера написання назви столиці України. У 1995 році український уряд затвердив транслітерація “Kyiv”. На міжнародному рівні така норма затверджена Десятою конференцією ООН із стандартизації географічних назв, яка відбулася у 2012 році.