Гурт Gо_A отримав премію Vision Music Awards за виступ на “Євробаченні-2021”

19 серпня на сторінці Go_A в Instagram повідомили, що гурт, який посів на конкурсі “Євробачення-2021” п’яте місце, став переможцем конкурсу Vision Music Awards у двох номінаціях: “Найкраща сценічна постановка” та “Найкраще використання реквізиту”. Організатори конкурсу – незалежний оглядач “Євробачення” Wiwibloggs.

“Ми попросили читачів проголосувати за те, хто, на їхню думку, найкраще використовував реквізит на “Євробаченні 2021″. І гурт Go_A посіли перше місце, набравши 1 650 голосів – це 27,85% від загальної кількості”, – повідомляють організатори.

Всі чотири учасники українського гурту починали з білої платформи, прикрашеної такого ж кольору деревами. Протягом виступу танцюристи використовували кільця світла, які в фіналі утворювали ореол над співачкою Катериною Павленко.

“Ми безмежно вдячні всій команді, яка працювала над постановкою номеру”, – пишуть у себе в соцмережах музиканти Go_A.

Нагадаємо, що У 2020 році Go_A стали переможцями національного відбору на “Євробачення-2020”. Після того, як конкурс був скасований через пандемію, колектив автоматично став представником України на “Євробаченні-2021”. Для участі в конкурсі артисти написали нову пісню – SHUM.

22 травня 2021 року в Роттердамі (Нідерланди) відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу – Go_A посіли п’яте місце. Сумарно вони набрали 364 бали. Переможцем став гурт Måneskin з Італії.

Відео виступу Go_A в першому півфіналі посідає перші сходинки в трендах YouTube і за чотири дні з 18 травня його переглянули вісім мільйонів разів.

SHUM гурту Go_A зайняв друге місце в чарті 50 Viral Spotify в США і став першою україномовною піснею у світовому чарті Billboard. До того туди потрапляли лише пісні українських музикантів, виконані іноземними мовами.