Виступ гурту Go_A на 2 місці офіційного ютуб-каналу Євробачення

Виступ представника України на Євробаченні-2021 гурту Go_A з піснею «SHUM» увійшов до переліку 10 найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Пісенного конкурсу Євробачення.

У травневому топ-10 гурт Go_A зайняв 2-гу позицію, поступившись тільки переможцю цьогорічного конкурсу Євробачення, гурту Måneskin. На цей момент кількість переглядів виступу вже перевищила 11,2 мільйона.

Щомісяця організатори конкурсу роблять огляд десяти найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Євробачення. У рейтингу поєднують перегляди відео з виступів на конкурсі минулих років та кліпів учасників, щоб з’ясувати, які пісні переглядали найбільше.

Зазначимо, влоги «HALLO, Євробачення» на ютуб-сторінці суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙзібрали понад мільйон переглядів, а фільм «MonoKate» власного виробництва UA: ПЕРШИЙ та онлайн-трансляція Євробачення з коментаторської студії увійшли до трендів ютубу. Також виступ гурту Go_A у першому півфіналі Євробачення-2021 залишається в трендах українського ютубу вже два тижні.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслював два півфінали та фінал Євробачення, частка аудиторії якого у 4,4 раза перевищила середні показники каналу.