“Шкода, що Україні міжнародне журі поставило лише 97 балів”: Alyona Alyona про фінал Євробачення

У Роттердамі на арені Ahoy 22 травня відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення”. Переможець цього року – Італія, гурт “Måneskin” з піснею “Zitti E Buoni”. Український гурт “Go_А” з піснею “Shum” посів п’яте місце. Членкиня національного журі від України, реперка Alyona Alyona поділилася враженнями на сторінці Facebook.

Цього року реперку Alyona Alyona запросили як одного з членів національного журі від України. Вона зазначила, що процедура голосування була дуже суворою і кожен член журі приймав своє особисте рішення.

“Я щиро відштовхувалася від того, що підказувало мені серце, як я відчувала композицію, чи проникала пісня мені в душу, чи могла я після закінчення виступу пригадати фрагмент пісні та наспівати її мелодію”, – розповіла Alyona.

За словами виконавиці, її щиро сподобалася пісня гурту Go_A, але члени журі не мали права ставити бали за пісню своєї країни.

“Я не впевнена, що конкурс був політично неупереджений зі сторони всіх членів міжнародного журі. Мені шкода, що Україні міжнародне журі поставило лише 97 балів”, – доповнила співаачка.

Члени національного журі Євробачення-2021 від України:

  • Олександр Пономарьов — співак і композитор;
  • ALLOISE — співачка;
  • Ігор Кондратюк — телепродюсер і шоумен;
  • ILLARIA — співачка і композиторка;
  • ALYONA ALYONA — співачка і композиторка.

Голова національного журі Олександр Пономарьов зазначив, що найвищі 12 балів Україна віддала Італії, 10 — Франції, а 8 — Швейцарії.

Зазначимо, що оцінка національного журі на конкурсі впливає на 50% загального результату учасника. Від кожної з 39 країн-учасниць обиралося по 5 членів журі.

Нагадаємо, переможцем 65-го Пісенного конкурсу Євробачення-2021 став італійський гурт Måneskin з піснею “Zitti E Buoni“, який отримав 524 бали. Представник України на Євробаченні, гурт Go_A з піснею “SHUM” посів п’яте місце, отримавши 364 бали.

Фінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 показав суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, коментував прямий ефір ведучий Тімур Мірошниченко.