Переможця “Євробачення” Måneskin підозрюють у вживанні наркотиків. Він здасть тест

Соліста італійської групи Maneskin, яка перемогла на конкурсі “Євробачення-2021” в Роттердамі, підозрюють у вживанні наркотиків у прямому ефірі шоу. Лідер групи Даміано Давід відкинув звинувачення та заявив про готовність добровільно здасти тест на наявність в організмі наркотичних речовин.

Про це йдеться у заяві міжнародного пісенного конкурсу.

Організатори зазначили, що знають про чутки про те, що начебто соліст Måneskin вживає наркотики. Вони з’явилися після публікації кліпу групи, де Давід нахилився до столу та зробив рух, який глядачі розцінили як вживання кокаїну. Що саме було на столі, наразі достеменно невідомо.

“Група рішуче спростовує звинувачення у вживанні наркотиків, а зазначений співак пройде добровільний тест на наркотики після прибуття додому”, — говориться в заяві організаторів “Євробачення”.

Наголошується, що про такий тест керівництво групи та італійська делегація просили ще в день закінчення “Євробачення”, але організатори не могли його влаштувати.

Учасники Måneskin, своєю чергою, пояснили, що на столі була розбита склянка, яку співак намагався змахнути. Скло в кімнаті, де знімався кліп, після перевірки знайшли.

“Ми уважно вивчаємо відзнятий матеріал і надамо додаткову інформацію, коли вона з’явиться”,— додали в оргкомітеті.