Гурт Go_A повернувся в Україну: їх зустріли як переможців

23 травня Гурт Go_A повернувся в Україну. Вдома, в аеропорту Бориспіль, окрім журналістів, на гурт чекали прихильники — їх зустрічали як переможців.

Всього добу тому українська пісня вперше звучала зі сцени музичного конкурсу. Спостерігати за подією можна було на платформах Суспільного мовника: телеканалі UA: ПЕРШИЙ, UA: Радіо Промінь та фейсбук-сторінках.

В аеропорту Amsterdam Airport Schiphol представників України на Євробаченні-2021, гурт  Go_A, проводжали з подарунками, квітами та привітаннями.

Солістка гурту Катерина Павленко подякувала всім, хто голосував за Україну та підтримував гурт, зокрема МЗС та посольствам України по всій Європі.

“Під час конкурсу ми відчували вашу підтримку, відчували, як ви за нас голосуєте. Сподіваємося, скоро зустрінемось на концертах. Як бачите, емоції позитивні. Це сльози щастя. Дуже дякую, що ви сьогодні тут, дуже приємно. Ми правда дуже старались і нам дуже важливо, що ви тут сьогодні. Перше, що зроблю по поверненні додому, — ляжу спати, бо не сплю вже понад добу. А потім будемо знову писати музику, бо в нас іще є дуже багато роботи”, — наголосила вона.

Вдома, в аеропорту Бориспіль, окрім журналістів, на гурт чекали єврофани.

“Ми поїхали на Євробачення, щоб показати українську народну музику. Ми це зробили. І мені здається, зробили зовсім непогано”, — сказав засновник гурту Тарас Шевченко.

На руках у Катерини її кіт, про якого вона розказала на пресконференції на Євробаченні

Читати про кота Катерини: “Його звуть Кіт і він сфінкс”.