Нулі журі контрастували з високими балами глядачів: реакція соцмереж на результат Go_А

Гурт Go_А став другим за результатам глядацького голосування на “Євробаченні 2021”, тому українців здивувало, що професійні журі країн-учасників дали їм напрочуд мало балів. Розповідаємо, як на фінал конкурсу відреагував голова українського журі конкурсу Олександр Пономарьов, Руслана та інші представники музичної сфери.

Вже після першої репетиції “Євробачення” українські учасники стали одними з фаворитів глядачів, журналістів та букмекерів. У підсумку вони посіли п’яте місце — і це дуже високий результат. Проте він міг бути ще кращим, адже за підсумками глядацького голосуваннями ми були другими. Фанати конкурсу дали Україні дали 267 балів, а от професійні журі країн-учасників лише 97.

Не фріковість, а нонконформізм

Одним з першим Go_А привітав співак Олександр Пономарьов, який цього року очолив українське національне журі “Євробачення”, який не став давати оцінку вибору колег з інших країн.

“Ми круті, мені дуже шкода, що міжнародне журі дало нам не так багато балів, але я рада, що люди нас підтримали”, — сказала Alyona Alyona, яка теж входила до складу національного журі конкурсу, і зізналася, що вірила в перемогу Італії цього року.

Виступ українських музикантів високо оцінила співачка Марія Бурмака. На її думку, якщо врахувати всі чинники, п’яте місце — це прорив для Go_А.

І оці нулі від професійних жюрі деяких країн, що абсолютно контрастували з високими балами глядачів. І така неймовірна автентичність наших, які пішли проти всіх правил. І неформатність, яка не є фріковість, а є нонконформізмом – і це так незвично для Європи. Бути собою і нести свою правду через терни до зірок дуже важко. Нашим це вдалось! Браво!!”

Вперше з українською піснею і одразу в ТОП

Переможниця 2004 року співачка Руслана цього року теж відвідала “Євробачення”, де виступила на одному з заходів пісенного конкурсу. Вона зізналася, що вболівала за Україну та Францію та подякувала організаторам за чудове шоу.

Колеги з музичної індустрії також привітали гурт з тим, що їм вдалося вивести в ТОП-5 пісню рідною мовою. Go_A перші, хто ризикнув заспівати на цьому конкурсі українською.