Kalush Orchestra показали приховану красу України

Гурт “Kalush Orchestra” у відповідь на запит цьогорічного організатора пісенного конкурсу Євробачення-2022 (італійського суспільного мовника) зробити фотосесію у найкрасивіших місцях рідного краю — показали фото зі Львова.

На знімках музиканти позують на тлі скульптур Латинського катедрального собору, загорнутих у тканину та обкладених мішками з піском. Таким чином в Україні намагаються зберегти пам’ятки скульптури й архітектури від атак росії з повітря.

“Цим фото ми хотіли показати, що, хоч зараз вона прихована, — наша країна красива, мультикультурна та різноманітна. Те, як наші люди відстоюють свою свободу, вражає сьогодні весь світ. В той самий час кожне місто дбає про свої пам’ятки, з великою турботою — у цьому ми теж бачимо красу”, — розповів соліст гурту “Kalush Orchestra” Олег Псюк.

Нагадаємо, що 10 травня, у Турині, Італія, Kalush Orchestra виступатимуть у першому півфіналі Євробачення-2022 під номером 6.

Під час промотуру перед Євробаченням гурт відвідав ІзраїльНідерланди та Іспанію, де зібрав кошти на підтримку України.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країн спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.