Євробачення-2017: історія одного квитка

Євробачення-2017: історія одного квитка
Опубліковано: 13 травня

Перший квиток на Євробачення-2017 придбала Руслана – українська співачка, яка вперше виборола для України право приймати пісенний конкурс. І вона вирішила подарувати його британській журналістці і відданій фанатці Євробачення – Седі Трент (Sadie Trent). Та за певних обставин Седі не змогла приїхати до Києва у дні проведення Євробачення. Редакція Eurovision.ua поспілкувалася з нею, щоб дізнатися про долю її квитка та дещо ближче  познайомитися.

Про Седі

"Мене звати Седі, мені 24 роки, я з маленького містечка Бриджвотер (Bridgwater), що у Великій Британії. Воно славиться ярмарком та нічним карнавалом, де я раніше тричі брала участь і здобула перемогу зі своїм колишнім танцювальним ансамблем. Перемога Руслани у 2004 році на Євробаченні була для мене особливою. Це був мій останній рік у початковій школі. Саме тоді я то лягала в лікарню, то виписувалася з неї. Лікарі не могли з’ясувати, що зі мною було не так. Я мала безліч проблем з рівновагою, слухом і поставою", – так про себе розповідає Седі Трент.

Зараз дівчина працює журналістом пісенного конкурсу для видання ESC Daily, але вона зізналася, що це неоплачувана робота. "У мене немає оплачуваної роботи, оскільки на мене чекає ще одна серйозна операція, якою почнуть виправляти проблеми, викликані моїм захворюванням Арнольда Кіарі другого типу", – додає журналістка.

Вперше особисто Седі зустрілася з Русланою у 2015 році. Українська співачка тоді приїжджала з двома концертами до Манчестеру, що на півночі Англії. Седі розповідає, що буквально збожеволіла від щастя, купила собі квиток, а потім, коли оголосили другий концерт, подумала: а чому б не придбати квитка ще й на другий концерт. Саме це вона і зробила. "Я їхала автобусом від мого рідного міста на північний захід Англії 8 годин! Але концерти були того варті", – зазначила вона.

Про квиток на Євробачення, який подарувала Руслана

"Я приголомшена тим, що Руслана зробила для мене. Вона знає, що моє здоров’я не бездоганне, та я була просто переповнена емоціями. Головний редактор видання ESCKAZ Андрій Міхеєв повідомив мене про це. Я спершу подумала, що він жартує, а потім він надіслав мені статтю, де було про це написано. Кількома годинами пізніше я згадала, що моя операція запланована на дні, коли у Києві проходитиме конкурс. Я була дуже засмучена. Руслана знала, що я дуже хотіла приїхати в Україну. Та я сподіваюся, що зможу зробити це, коли буду абсолютно здорова, щоб насолодитися красою вашої країни на повну. Я би хотіла особисто подякувати Руслані за це. Можливо я зустрінуся з нею якось поза межами України. Для мене це найкраща річ, яка може статися".

Про долю квитка

"Я захотіла віддати мій квиток комусь, хто можливо ніколи б не отримав цього шансу. Було одне ім’я, яке миттєво прийшло мені в голову. Це я зараз говорю про Софію Роль – дівчину, яка представляла Україну на Дитячому Євробаченні-2016. Я стежила за її історією від того моменту, як вона перемогла на національному відборі. Софія така добра й талановита дівчинка, що я думаю, вона має гарні перспективи. Вона сказала, що ніколи не зустрічалася з Русланою, отож я хочу посприяти й передати їй цей шанс".  

"Дуже хочу побачити Руслану у фіналі Євробачення-2017, це зробить мене щасливою"

"Я хочу подякувати Україні і сказати, що мені дуже шкода, що не зможу побачити й оцінити красу природи вашої країни зараз, але одного дня мені це точно вдасться. Вашу країну ще чекає довгий шлях і подумки я буду разом з вами на кожному кроці. Такі люди як ви допомагають і надихають інших на позитивні зміни. Дуже хочу побачити Руслану у фіналі Євробачення-2017, це зробить мене щасливою".

Редакція Eurovision.ua зустрілася також із Софією Роль, яка сьогодні ввечері відвідає фінал Євробачення-2017 завдяки подарунку Седі Трент.

 "Це було дуже неочікувано. Мені написала Седі, ми спілкуємося з нею в месенджері, і вона підтримувала мене весь мій шлях на Дитячому Євробаченні. Вона написала: "Софіє, привіт. Я хочу подарувати тобі квиток, який мені подарувала Руслана, бо не зможу бути присутня за станом здоров’я". Руслана підтримала це і згодом надіслала мені електронний квиток", – сказала Софія.

Про місце, вказане на квитку  

"Усі чули що Руслана купила два квитка, і я тепер весь час думаю, хто ж буде сидіти зі мною поряд. Мені дуже цікаво. А ще я так сміялася, коли побачила, що у мене 13 місце. У мене все відбувається 13-го, ну просто все, як не крути! Я народилася 13-го, мене хрестили 13-го, перша сповідь – 13-го. Усі події, які важливі для мене, пов’язані з цим числом. Навіть півфінал нацвідбору на Дитяче Євробачення був 13 серпня", – розповіла Софія.

Про Євробачення в Україні

"Я якось до кінця навіть не вірю, що це все в Україні, біля мене. Це як казка. Тут все неймовірно класно організовано. Я ще на жодному Євробаченні не була як глядач. Я дуже вдячна Седі за те, що вона надала мені таку можливість, і сподіваюся, що їй ще вдасться відвідати Євробачення".

 

Спілкувалася Ангеліна Лазебна

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.

 

При використанні матеріалів Eurovision.ua обов’язкове посилання на першоджерело.