Реакція користувачів соціальних мереж щодо Євробачення-2017

Реакція користувачів соціальних мереж щодо Євробачення-2017
Опубліковано: 15 травня

Тижні Євробачення-2017 вже позаду, а світ все ще залишаєтся у захваті від цьогорічного свята.

Eurovision.ua зібрав деякіт коментарі користувачів соціальних мереж щодо цьогорічного пісенного конкурсу, і ось що вийшло:

На своїй сторінці у Facebook співробітниця "Української правди" Оксана Коваленко написала: "Вчора поспілкувалися з деякими гостями євробачення – Ірландія, Австралія, Великобританія і ще кілька країн. Всі говорили, що вони в захваті від Києва, його краси, людей, які завжди готові допомогти. Один гість сказав, що боявся їхати, бо знає, що у нас війна, але таки прилетів і геть не шкодує і дуже задоволений".

Зоя Казанжи, колишній співробітник компанії "The Communication Reform Group", розписала у десяти пунктах свої враження щодо проведення та організації Євробачення-2017 у Києві: "1. Відмінна організація. Ніде я не стояла в черзі, все продумано до дрібниць, швидке проходження контролів, всі ввічливі і люб’язні. 2. Хороша комунікація обслуговуючого персоналу в залі. Уважні, швидкі, добре проінструктовані. Йдуть назустріч, допомагають в разі необхідності."

Михайлина Скорик, CEO в Media Masters, впевнена, що у нас все вийде: "Країна, що воює, може отримати безвіз і провести Євробачення. Доведено Україною".

"Приємно, що в останні два роки Євробачення виграють розумні і культурні виконавці. Добре, що усі відзначають хорошу організацію конкурсу і що бачать, що з Україною можна мати справу. Паралельний світ Євробачення перемістився до Португалії", – так написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Кухар.

Boris Nemirovski або Дід Панас написав дуже відверто: "Найперший та найвтішніший висновок, який я можу зробити з цьогорічної вистави: і організатори, і ведучі, і всі причетні українці – від волонтерів-помічників до глядачів (за винятком однієї пришелепкуватої сраки, та й дідько з нею) впоралися з цією справою напрочуд достойно. Просто чудово. Дід, грішним ділом, трохи переймався за англійську мову у ведучих, але вона виявилася, хоч і з акцентом, але просто чудовою, не "шкільною", а багатою та вільною. Молодці хлопчики. Перформанс, організація, ефекти – все було на висоті, а якщо зважити, що приймала конкурс країна, в якій точиться війна – то це просто-таки досягнення".

"Україна провела дивовижне шоу, одне з найкращих. Нагадаю, що Україна четвертий рік підряд знаходиться у важкій економічній кризі та можна тільки здогадатися, чого це їй коштувало. Але Європа – вона у головах. Я радий, що ці голови з кожним роком все світліші. А ведучим окрема подяка за професионалізм, хлопці, було круто", – так прокоментував Євробачення-2017 в Україні підприємець Konstantin Kukushkin. 

Сергій Наумович на своїй сторінці у фейсбуці написав: "Сьогодні зібрав думки друзів, які знаходяться за межами України, щодо Євробачення та інциденту під час виступу Джамали. Хотілось зрозуміти, як це все виглядає зі сторони. Більшість з тих, хто взагалі цікавиться даним конкурсом, не бачать взагалі будь-якої проблеми, у тому що фрік вибіг на сцену та показав оголені сідниці. Багатьом навіть сподобався такий поворот подій. Один із моїх співрозмовників навіть запідозрив, що організатори так задумали, аби додати скандальності конкурсу".

 

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.

 

При використанні матеріалів Eurovision.ua обов’язкове посилання на першоджерело.