Франческо Габбані назвав Євробачення в Україні фантастичним

Франческо Габбані назвав Євробачення в Україні фантастичним
Опубліковано: 22 травня

20 травня 2017 року на www.eurofestivalnews.com вийшла стаття про італійського співака Франческо Габбані, який у  німецькій  ранковій телепередачі Morgenmagazin розповів про свої враження від пісенного конкурсу Євробачення-2017.

«Я задоволений тим, як усе пройшло, - сказав Габбані - для мене це великий досвід, повний емоцій, це була прекрасна можливість представити свою музику європейській аудиторії. Звичайно, всі сприймають пісенний конкурс, як змагання, але я особисто цього не роблю. Що для мене було найкращим? Головна Арена конкурсу з численною публікою. Найскладнішим, безперечно, були репетиції, яких було дуже багато».

Morgenmagazin - ранкове шоу на німецькому національному телеканалі, воно є одним із найбільш популярних в Німеччині. Франческо Габбані був гостем програми, куди завітав, щоб презентувати свій новий альбом «Magellan». Також Габбані розповів про  успіх своєї  пісні  «Occidentali’s Karma» на YouTube.

«Я думаю, що пісні не для тих, хто їх пише, а для тих, хто їх слухає. Я хотів би писати саме такі пісні» - прокоментував співак. В ефірі Morgenmagazin Франческо Габбані виконав на фортепіано акустичну версію «Occidentali’s Karma», з якою він представляв Італію на пісенному конкурсі Євробачення у Києві.