Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
THE HARDKISS, Софія Іванько та Бенні Крісто – зіркові гості другого півфіналу національного відбору

THE HARDKISS, Софія Іванько та Бенні Крісто – зіркові гості другого півфіналу національного відбору

Гурт THE HARDKISS, представниця України на Дитячому Євробаченні–2019 Софія Іванько й переможець цьогорічного Нацвідбору Чехії на Євробачення–2020 Бенні Крісто – запрошені зірки другого півфіналу національного відбору. Він відбудеться вже цієї суботи, 15 лютого.

Тринадцятирічна Софія Іванько з піснею «Коли здається» представляла Україну на міжнародному конкурсі Дитяче Євробачення, який відбувся торік у місті Глівіце (Польща).

Співак Бенні Крісто здобув перемогу у чеському національному відборі на Євробачення-2020 з піснею «Kemama», яку попередньо представить в Україні. В 2009-му він був фіналістом шоу талантів «Superstar» і відтоді вже понад десять років співає на чеській музичній сцені. Його найпопулярнішими композиціями на сьогодні є «Bomby» (24 мільйони переглядів на YouTube), «Asio» (14 мільйонів переглядів) і «Padam» (24 мільйони переглядів).

THE HARDKISS – найкращий рок-гурт України 2017 року за версією YUNA. Найкращий альтернативний проєкт 2016 та 2017 року за версією M1 Music Awards. 2016 року гурт брав участь у національному відборі на Євробачення, за результатами якого посів друге місце.

Нагадаємо, у другому півфіналі глядачі побачать наступну вісімку конкурсантів: MOONZOO feat F.M.F Sure, FO SHO, Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, GARNA, KHAYAT, David Axelrod, TVORCHI. За результатами голосування суддів і глядачів до фіналу потраплять тільки троє з них.