ONUKA на першому місці чартів iTunes у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії та Швеції

ONUKA на першому місці чартів iTunes у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії та Швеції
Опубліковано: 16 травня

Виступ ONUKA разом з оркестром НАОНІ у фіналі Євробачення 13 травня став одним з найяскравіших моментів вечора, який побачили більше 200 мільонів людей по всьому світу.

Результат не змусив себе довго чекати – європейці купують українську музику.

Вже сьогодні альбом  "Vidlik" проекту ONUKA посів перше місце у чартах iTunes Великої Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії та Швеції, а також друге місце у Бельгії, третє у Франції та Швейцарії, та четверте в Австралії.

Це вперше за всю кар’єру проекту. До цього гурт виступав на багатьох європейських фестивалях, але стільки уваги світової аудиторії ще не було. Наразі зріст відвідуваності зафіксовано на всіх публічних сторінках ONUKA.

 

У свою чергу британський музичний журнал NME написав: "Після конфузу під час виступу Джамали і до оголошення переможця виступала електро-фольк група ONUKA. Вони перетягнули майже все шоу на себе, представивши свій вбивчий мікс традиційного фольку, труб та серйозних техно-вайбів. 12 балів від нас".

Це велика перемога українського проекту ONUKA на Євробаченні-2017!

 

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.