Сцена Євробачення-2017 повністю готова

Сцена Євробачення-2017 повністю готова
Опубліковано: 19 квітня

Будівництво сцени Євробачення-2017 повністю завершене. Завтра на ній проводитимуться технічні репетиції статистів, під час яких уже працюватимуть всі телекамери, все світлове, звукове та відеообладнання. Про це сьогодні, 19 квітня, під час прес-брифінгу на головній арені цьогорічного пісенного конкурсу – Міжнародному виставковому центрі – розповіли виконавчий продюсер Павло Грицак, директор з виробництва Ола Мельциг, продюсер конкурсної частини Крістер Бйоркман, креативний директор Церемонії відкриття та події Червоної доріжки Сергій Проскурня. Модератором був офіційний речник Євробачення-2017 – Павло Шилько.

"Сьогодні ви бачите, що всі будівельно-монтажні роботи для сцени уже завершені. Зараз ми ще очікуємо реквізит від кількох країн-учасниць. Це такі маленькі, але надзвичайно важливі деталі і для делегацій, і власне для телевізійного шоу. І вже зовсім скоро розпочнуться репетиції зі статистами для перших трьох країн-учасниць", – зазначив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельциг розповів про обсяг роботи, який було проведено за останні кілька тижнів, а також про те, що на МВЦ щоночі працює команда, яка програмує освітлювальні прибори та відеооформлення для пісень всіх 42 конкурсантів. І цієї ночі буде завершено програмування останніх 9 номерів.

"Завтра буде надзвичайно важливий день, і ми з радістю його чекаємо, бо це буде перший день, коли всі технології запрацюють як одне ціле. Уже повністю готова основна сцена і сцена Б, а також усе освітлювальне, відео та звукове обладнання. На місці розташовано 20 камер. І завтра ми все зведемо, щоб пересвідчитися, що все належним чином працює", – зазначив Ола Мельциг.

Під час прес-брифінгу продюсер конкурсної частини шоу Євробачення-2017 Крістер Бйоркман оголосив імена артистів, які виступлять в інтервал-актах фінального шоу.

"У всіх трьох шоу ми прагнемо представити Україну як прогресивну країну. Хочемо показати такі номери, які поєднуватимуть в собі традиції та сучасність. Наприклад, у фіналі ви побачите двох героїнь – Руслану, яку ми добре знаємо, й Джамалу, через яку ми зібралися тут. Також ми побачимо всесвітньо відому вже супер-зірку ONUKA, яка виступатиме разом з оркестром НАОНІ", – розповів Крістер Бйоркман.

Він додав: "Будуть ще зірки у півфіналах, але сьогодні їхні імена ми не називатимемо, хочемо зберегти їх поки що в таємниці. Ми прагнемо представити три шоу, якими надзвичайно пишаємося. І ми всією душею сподіваємося, що кожен українець пишатиметься шоу, які ми організуємо".

Сергій Проскурня розповів, що локація перед Маріїнським палацом, яка обрана для проведення Червоної доріжки, є найкращим, на його думку, місцем для цієї події. Він сказав: "По-перше, Маріїнський палац є перлиною світового значення, по-друге, там відкривається фантастичний краєвид, а картинка для ефіру буде просто суперовою. Усі краєвиди міста стануть прекрасним елементом церемонії".

Наприкінці заходу Крістер Бйоркман додав: "Будь ласка, передавайте знайомим і закликайте їх приходити на всі шоу Євробачення, включаючи неефірні шоу, адже настільки рідко з’являється нагода на власні очі побачити таке видовищне шоу, що варто скористатися цим шансом. Отож приходьте та подивитися на ті шоу, які ми підготували".

Нагадаємо, що Євробачення-2017 проходитиме в Україні в Міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.