Євробачення-2017. Репетиції. День перший.

Євробачення-2017. Репетиції. День перший.
Опубліковано: 30 квітня

Cьогодні на головній Арені Євробачення-2017 у Міжнародному виставковому центрі пройшли перші репетиції представників країн-учасниць пісенного конкурсу Євробачення-2017,  а саме:  Швеції, Грузії, Албанії, Австралії, Бельгії, Чорногорії, Фінляндії, Азербайджану та Португалії.

Першим на сцену  Євробачення-2017 піднявся представник Швеції – Робін Бенгтссон (Robin Bengtsson) з піснею "I Can’t Go On". Розповідаючи про першу репетицію, Робін відмітив: "Все було інакше, ніж у Швеції на Melodifestivalen, адже сцена нова і все по-новому. Але, як на мене, перша репетиція була досить вдалою".

Представниця Грузії  Тамара Гачечиладзе поділилася своїми враженнями від першої репетиції: "Я  дуже щаслива знаходитися тут, перша репетиція пройшла вдало, моя пісня про те, що, незважаючи на складні обставини в житті, люди повинні залишатися собою і ніколи не здаватися".

Репетиція представниці Албанії на Євробаченні-2017 Ліндіти пройшла третьою. "Моя перша репетиція була чудовою. Я сьогодні чотири рази проспівала свою пісню, і можу сказати, що обожнюю цей звук та цю сцену, – ділиться своїми враженнями співачка. – Мені було дуже комфортно з тим звуком, який я чула у своїх навушниках, не знаю, як чути у залі, але мені було дуже комфортно. Я була вражена красою сцени, і щаслива, що нарешті можу стояти на ній".

Потім на сцену вийшов Австралієць Ісая, з піснею "Don’t Come Easy". Співак розповів, що головна сцена йому також дуже сподобалася: "Все дуже грандіозно". Учасник також наголосив, що дуже полюбляє пісенний конкурс за те, що він об’єднує учасників та глядачів по всьому світу.

А бельгійка Бланш у захваті від атмосфери конкурсу, сцени та бекстейджу. Вона розповіла, що перед першою репетицією  трохи  нервувала, та коли зробила перші кроки на  головну сцену хвилювання одразу минуло і в цілому співачка задоволена своїм виступом з піснею "City Lights".

Представник Чорногорії Славко Колежич розповів, що просто в захваті від цьогорічної сцени. Єдине, що стурбувало співака сьогодні, – невеличкі проблеми з навушником під час номеру, але він щиро сподівається, що під час шоу все буде чудово.

Далі дует з Фінляндії  Norma John поділився своїм захопленням від Києва та сцени "Нарешті, ми тут і ми супер готові"

Передостанньою на сцену Євробачення-2017 вийшла представниця Азербайджану Dihaj зі своєю пісней "Skeletons". Вона привідкрила завісу свого сценічного номеру: "На сцені буде велика коробка, а я буду всередині. У кінці пісні, я виходжу з неї, ніби звільнююся від стосунків".

Останнім на сцену Євробачення-2017 року мав піднятися представник Португалії Сальвадор, але, нажаль, співак захворів і на репетиції була його сестра, яка зазначила що бачила сцену та додала, що пісня "Amar Pelos Dois" доволі лірична і не потребує багато спецефектів та світла. Треба, щоб пісня дійшла до кожного слухача і вони сподіваються, що сцена зможе підлаштуватися до їх пісні. 

Перший день репетицій завершено. Завтра на головній арені Євробачення-2017 свої репетиції розпочнуть представники Греції, Польщі, Молдови, Ісландії, Чехії, Кіпру, Вірменії, Словенїї та Латвії.    

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.