Події   Локації

Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

МВЦ – один із найбільших виставкових центрів України: загальна площа комплексу становить 58 тисяч квадратних метрів, а площа виставкових залів – 28 тисяч квадратних метрів. Цього достатньо для розміщення усіх об’єктів, необхідних для проведення Євробачення. Також в МВЦ є 15 конференц-залів загальною площею 1 700 квадратних метрів, а на території центру – 2500 паркомісць. Окрім того, будівля МВЦ оснащена хорошою системою кондиціонування, що надає можливість для додаткового охолодження обладнання, спеціальних зон. Є багато великих і маленьких кімнат на території арени, що дає можливість розмістити усі необхідні об’єкти всередині, неподалік від арени.

[ більше ]

У МВЦ є 15 виходів, пристосованих для в’їзду важкого транспорту. Структура даху досить міцна, і є нормальне освітлення, кондиціонування, покриття. Навіть якщо буде дощ чи сильний вітер, усередині будівлі цього не відчуватиметься. Підлога здатна витримати велике навантаження – технічне обладнання, необхідне для створення великої сцени, та усе необхідне для якісного звуку й освітлення.

Щодо аудиторії, то за допомоги додаткових трибун арена здатна розмістити до 10 тисяч осіб. Грін-рум матиме площу близько 800 квадратних метрів, якщо розміщуватиметься всередині будівлі біля самої сцени. Запланований розмір сцени – близько 750 квадратних метрів. Прес-центр матиме площу 4 тисячі квадратних метрів – цього достатньо для зони для прес-конференцій, студій, телекомунікаційного обладнання й усіх необхідних об’єктів.


#EurovisionVillage - офіційна фан-зона Євробачення-2017

Офіційна фан-зона Євробачення-2017 – Eurovision Village – працюватиме у Києві з 4 до 14 травня. Вона розташується на Хрещатику від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

Містечко Євробачення – це та частина міста, яка протягом десяти днів перед фіналом Євробачення житиме пісенним конкурсом. Сюди зможуть потрапити всі охочі, вхід буде вільним.

[ більше ]

На Eurovision Village, де розташується друга за розмірами сцена пісенного конкурсу після сцени в МВЦ, виступатимуть як конкурсанти Євробачення-2017, так і місцеві виконавці, а також будуть представлені різноманітні творчі проекти.

На чотирьох екранах, які будуть розміщені на території Містечка Євробачення, транслюватимуться обидва півфінали та фінал пісенного конкурсу, а також Церемонія відкриття та Червона доріжка. Побачити ці події у прямому ефірі вдасться із будь-якої частини фан-зони.

Щодня Містечко Євробачення буде відкрите з 12:00 до 22:00. У дні півфіналів та фіналу офіційна фан-зона працюватиме до моменту завершення шоу. Загальна площа цієї локації становить близько 13 тисяч квадратних метрів. Там розташуються лаунж-зони, фуд-корд, сцена, зони для глядачів та зони з активностями від офіційних спонсорів пісенного конкурсу. Будуть також у Містечку Євробачення й інтерактивні зони та інформаційні точки. Працюватимуть волонтери Євробачення-2017, до яких можна буде звернутися з будь-яким запитанням.

На початок травня буде сформовано графік подій, які відбуватимуться на Eurovision Village.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.


Eurovision Club

Конгресно-виставковий центр "Парковий" під час тижнів Євробачення у Києві перетвориться у Євроклуб. Він працюватиме з 1 до 14 травня: перший тиждень – на одному поверсі, із 7 травня, після Церемонії відкриття, – на двох поверхах Паркового. Вміщатиме – близько трьох з половиною тисяч відвідувачів.

Євроклуб – це одна з офіційних локацій пісенного конкурсу, де проводитимуться закриті вечірки для членів делегацій країн-учасниць, зокрема після генеральних репетицій та виступів конкурсантів. Потрапити в Євроклуб зможуть також акредитовані фани та акредитовані представники преси. Так ця локація буде місцем, де учасники та прихильники наймасштабнішої музичної події Європи зможуть поспілкуватися в неформальній обстановці.

[ більше ]

КВЦ "Парковий" має приміщення загальною площею 7 тисяч квадратних метрів, які легко трансформуються, великий концертний зал зі спеціальним обладнанням, гримерні кімнати, лаунж-терасу, лаунж-кафе, а також ресторан з двома залами. Усі майданчики комплексу оснащенні обладнанням преміум-класу, працює дата-центр, що забезпечить пряму трансляцію півфіналів та фіналу Євробачення-2017 на екранах у залах Євроклубу. Будівля Конгресно-виставкового центру "Парковий" оснащена ліфтами та пандусами. Комплекс має свою зону паркінгу.

На третьому поверсі КВЦ "Парковий" розташується прес-рум, де зможе працювати акредитована преса. Також у всіх відвідувачів Євроклубу буде доступ до спеціальної ігрової зони.

На першому поверсі комплексу під час тижнів Євробачення в Києві можна буде придбати сувенірну продукцію з логотипом пісенного конкурсу. Там же розташується і Euro Fan Cafe, де на екранах транслюватимуться шоу, проходитимуть фан-зустрічі з артистами, делегаціями, автограф-сесії, проводитимуться конкурси та різноманітні лекції для фанів. Працюватиме Єврофан-кафе щодня з 11:00 до 19:00, вхід буде вільним для всіх. Одночасно ця локація зможе прийняти близько 120-180 відвідувачів.

Але якщо на вечірки Євроклубу зможуть потрапити лише акредитовані особи, то для фанів Євробачення й усіх жителів та гостей української столиці працюватиме Містечко Євробачення.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.


нд
7 тра

17:00 Офіційна Церемонія відкриття Євробачення-2017 та Червона Доріжка

Офіційна Церемонія відкриття Євробачення-2017 в Києві відбудеться в Конгресно-виставковому центрі "Парковий" 7 травня. Традиційно цей захід проходить в неділю за шість днів до фіналу пісенного конкурсу, і його невід’ємною частиною є Червона доріжка, якою проходять представники усіх країн-учасниць. На цій події також завжди присутні представники преси та фани Євробачення. Червона доріжка Євробачення-2017 в українській столиці розташується біля Маріїнського палацу, і буде рекордно довгою – 265 метрів. Пройшовши червоною доріжкою, кожна делегація відправиться до іншої локації Церемонії відкриття до КВЦ "Паркового". Там, на даху, представники всіх країн-учасниць Євробачення-2017 піднімуть свій прапор, після чого розпочнеться урочиста частина заходу. 

Показати на мапі

пн
8 тра

20:00 Друга генеральна репетиція першого півфіналу

Отож друга генеральна репетиція першого півфіналу буде ідентичною до шоу першого півфіналу, який усі побачать у прямому ефірі наступного дня – 9 травня о 22:00.

Друга генеральна репетиція першого півфіналу, під час якої виступатимуть представники 18 країн-учасниць першого півфіналу, а саме: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. Цю репетицію також називають Jury Show, бо якраз цього вечора національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів. Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать 10 країн, чиї представники пройдуть до фіналу.

Показати на мапі   Придбати квиток

вт
9 тра

16:00 Третя генеральна репетиція першого півфіналу

Третя генеральна репетиція першого півфіналу відбудеться безпосередньо у день першого півфіналу Євробачення-2017. Це буде остання репетиція учасників перед виступом, який визначить подальшу долю кожного з артистів на пісенному конкурсі. Адже лише десятеро учасників півфіналу пройдуть до фіналу Євробачення-2017.

Показати на мапі   Придбати квиток

22:00 Перший півфінал

Перший півфінал, перший конкурсний день пісенного конкурсу і перше шоу, що буде показане у прямому ефірі. Воно відбудеться 9 травня о 22:00 за Києвом. За підсумками глядацького голосування та оцінок національних журі до фіналу пройде десятеро конкурсантів. До голосування в першому півфіналі Євробачення-2017 також долучаться і три країни "Великої п’ятірки" – Велика Британія, Італія та Іспанія.

Показати на мапі   Придбати квиток

ср
10 тра

20:00 Друга генеральна репетиція другого півфіналу

Друга генеральна репетиція другого півфіналу відбудеться ввечері за день до нього, і буде ідентичним шоу другого півфіналу, що буде показано у прямому ефірі. Так само, як і перед першим півфіналом, увечері 10 травня національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів другого півфіналу Євробачення-2017. Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать ще 10 країн, які пройдуть до фіналу.

Показати на мапі   Придбати квиток

чт
11 тра

16:00 Третя генеральна репетиція другого півфіналу

Третя генеральна репетиція другого півфіналу, яка відбудеться в день другого півфіналу пісенного конкурсу 11 травня о 16:00. Під час неї можна буде побачити постановки представників 19 країн-учасниць другого півфіналу, які телеглядачі дивитимуться в прямому ефірі ввечері.

Показати на мапі   Придбати квиток

22:00 Другий півфінал

Другий півфінал, другий конкурсний день Євробачення, який буде показано у прямому ефірі. У цьому півфіналі візьмуть участь представники таких 19 країн: КЮР Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія та Білорусь. До голосування в другому півфіналі Євробачення-2017 також долучаться країни "Великої п’ятірки" – Франція та Німеччина, а також країна-господарка цьогорічного конкурсу Україна. За результатами цього конкурсного дня стануть відомі імена ще 10 фіналістів.

Показати на мапі   Придбати квиток

пт
12 тра

22:00 Друга генеральна репетиція фіналу

Під час неї національні журі країн-учасниць Євробачення-2017 оцінюватимуть виступи фіналістів цьогорічного пісенного конкурсу. Це шоу буде ідентичним фіналу Євробачення-2017, яке глядачі з більш ніж сорока країн світу дивитимуться в прямому ефірі наступного дня.

Показати на мапі   Придбати квиток

сб
13 тра

14:00 Третя генеральна репетиція фіналу

Третя генеральна репетиція фіналу, остання репетиція перед фіналом пісенного конкурсу, який відбудеться ввечері цього ж дня. Представники 26 країн-фіналістів Євробачення-2017 відпрацьовуватимуть свої номери, викладаючись на повну: так само, як і на фінальному шоу.

Показати на мапі   Придбати квиток

22:00 Фінал

Фінал – найочікуваніша подія пісенного конкурсу. Саме цього вечора визначиться ім’я артиста, який своєю піснею і виконанням підкорить Європу. А також усі дізнаються, яка країна наступного року прийматиме Євробачення. У фіналі за перемогу змагатиметься 26 країн.

Показати на мапі   Придбати квиток