Запитання та відповіді

 

Де показуватимуть Євробачення-2017?

Євробачення щороку транслюється мовниками-учасниками пісенного конкурсу, а також іншими мовниками, які мають членство у Європейській мовній спілці. В Україні таким мовником є Національна суспільна телерадіокомпанія України – телеканал UA:Перший.

Зокрема у прямому ефірі шоу також будуть показані на сайті Eurovision.tv, і подивитися трансляцію можна буде на сторінці WebTV в будь-якій частині світу.

Перший півфінал – 9 травня о 22:00.

Другий півфінал – 11 травня о 22:00.

Фінал – 13 травня о 22:00.

Усі шоу також транслюватимуться на екранах на Хрещатику – у Містечку Євробачення.


Чому Австралія бере участь в Євробаченні?

Євробачення транслюється в Австралії вже більше 30 років. Австралійська телекомпанія SBS є асоційованим членом Європейської Мовної Спілки і в 2015 році, щоб відзначити 60-й конкурс Євробачення, була запрошена представити свого учасника. У 2016 та 2017 роках мовник звернувся з проханням бути частиною Євробачення знову. Наглядова рада EBU, керівний орган конкурсу Євробачення, одноголосно проголосувала за участь Австралії. Все ще належить остаточно визначити, чи стане Австралія постійним учасником конкурсу чи ні.


Скільки людей дивляться Євробачення?

У 2016 році Євробачення у прямому ефірі дивилося близько 204 мільйонів глядачів, що на 5 мільйонів більше, ніж у попередньому році.


Як відбувається голосування?

У попередні роки результати були представлені як комбінований результат голосування професійного журі та глядачів. Починаючи з 2016 року, професійне журі та телеглядачі з кожної країни будуть окремо ставити бали від 1 до 12. У ході оголошення підсумкових результатів, спочатку будуть названі бали від журі, після чого до них додадуть результати голосування глядачів. При цьому оголошувати результати глядацього голосування почнуть з конкурсантів, які отримали найменшу кількість балів. Це дозволяє зробити шоу ще більш захопливим, оскільки до останнього моменту шоу не буде відомо хто стане переможцем.

Більше - у відео: https://www.youtube.com/watch?v=Wd_RHS3f5-4


Як я можу взяти участь в Євробаченні?

Усі учасники Євробачення обираються мовниками, які входять до Європейської мовної спілки. Цей вибір може здійснюватися як шляхом національного відбору, так і внутрішнім рішенням телекомпанії. Чому? Тому що Євробачення, це в першу чергу мовники, які беруть участь. Наприклад, у Великій Британії це ВВС, у Швеції - SVT, в Україні - НСТУ.

Власники пісенного конкурсу Євробачення стежать за тим, щоб усі учасники і виступи відбиралися відповідно до Правил. Все це означає, що вам необхідно зв’язатися з мовником, щоб отримати необхідну інформацію про те, як взяти участь в конкурсі.


Як я можу акредитуватися на Євробачення-2017?

Акредитація для фанатів і преси була відкрита до 00:00 (CET) 2 квітня 2017.


Як організоване Євробачення?

Євробачення проводиться щороку під егідою Європейської мовної спілки (ЄМС) і мовника-організатора країни, що пеермогла у попередньому році. Наглядова рада ЄМС є виконавчим комітетом, і контролює та скеровує підготовку до пісенного конкурсу.


Як я можу використовувати логотип Євробачення?

Використання логотипу Євробачення дозволяється Європейській мовній спілці, мовникам країн-учасниць та офіційним спонсорам. ЗМІ дозволяється використовувати логотип лише в контексті безпосередньо пов’язаному з Євробаченням, відповідно до інструкцій. Жодне комерційне використання не допускається.


Де купити квитки на Євробачення?

Квитки на усі дев’ять шоу Євробачення-2017 продаються на сайті офіційного квиткового агента Concert.ua. Загалом глядачі зможуть відвідати 9 шоу Євробачення у Києві. Окрім півфіналів та фіналу, які традиційно показують у прямому ефірі, всі охочі зможуть придбати квитки ще й на шість генеральних репетицій пісенного конкурсу.


Чи проходитиме Євробачення в Австралії, у разі перемоги цієї країни?

У разі, якщо Австралія переможе на Євробаченні, то наступного року конкурс буде організовано австралійською телекомпанією SBS спільно з іншим європейським мовником, що територіально розміщений у Європі.