Про Київ

Київ – столиця України, місто-герой, один із найстаріших історичних центрів Східної Європи. Він вражає своїм розмаїттям, поєднуючи сучасні архітектурні споруди з тими, що є історичними пам’ятками. Київ сьогодні – це величезний мегаполіс із близько трьома мільйонами жителів, а також політичний, соціально-економічний, транспортний та науково-освітній центр країни.

В українській столиці є багато визначних місць. Тут можна відвідати близько тисячі релігійних комплексів, деякі з яких включені до переліку об’єктів культурної спадщини ЮНЕСКО. Окрім цього, Київ – сучасне космополітичне місто з численними галереями, арт-центрами, музеями, мистецькими подіями та ресторанами різних кухонь світу.

Місто має розвинену транспортну систему. Працюють два міжнародні аеропорти, центральний та приміський залізничні вокзали, метро, атобуси, трамваї та тролейбуси, фунікулер і водний транспорт. Площа київських садів, парків, скверів та інших зелених насаджень становить близько 60 вісотків території міста. Саме через це Київ називають містом парків.

Київ – гостинне та відкрите європейське місто. Воно нікого не залишить байдужим.

ТОП-10 місць, які ми рекомендуємо для селфі: