Безпека на Євробаченні 2017

На всіх локаціях рівень безпеки буде відповідати рівню безпеки аеропорту,​ буде проводитися ретельна перевірка сумок і особистих речей на пунктах пропуску на входах до приміщень з метою виявлення заборонених предметів. Список заборонених предметів буде висіти біля входів до всіх локацій.

Огляд приміщень службами безпеки, спеціальними загінами з пошуку вибухівки та загінами К9 зі службовими собаками буде проводитися кілька разів кожного дня.

Якщо вам потрібна медична допомога, лікарі і медсестри в будь-який час присутні на усіх локаціях. Для того, щоб покликати лікаря, будь ласка, зверніться до найближчого волонтера або до представника служби безпеки.

Якщо вам потрібна медична допомога під час перебуваня поза місцем розташування конкурсу - у місті, або будь де, щоб викликати швидку допомогу, телефонуйте на гарячу лінію медичної клініки «Борис» за номером +380442380000. Ця клініка приймає більшість полісів медичного страхування та має операторів, що розмовляють англійською.

Аварійні виходи, в разі евакуації, позначені на карті, у приміщенні вони позначені табличками «Вихід».

Якщо вам наказано евакуюватися, будь ласка, виходьте через найближчий аварійний вихід. Волонтери покажуть маршрут евакуації. На схемах евакуації також позначено, де знаходяться евакуаційні виходи.

Про будь-яку підозрілу активнісь, об”єкт або недогляд у системі безпеки повідомте, будь ласка, найближчому волонтеру безпеки або представнику служби безпеки.