Люсі Джонс – співачка і актриса з Південного Уельсу, яка має великий сценічний досвід, що почався у 2009 році з талант-шоу The X Factor, де вона стала фіналісткою. Люсі грала в таких виставах, як "Cosette in Les Miserables", "Kelly in The Prodigals", "We Will Rock You", "Victoria in American Psycho" та мюзиклі "Molly Jensen in Ghost". Вона виграла The DIMF за кращу жіночу роль в музичній премії за виконання ролі Елль Вудс в мюзиклі "Блондинка в законі". Дівчина і зараз грає роль Морін Джонсон в 20-му ювілейному турі з мюзиклом "Рента!". Як завзята любителька спорту, Люсі виконала гімн на спортивних заходах на Millennium і Twickenham стадіонах та "God Save the Queen" на стадіоні Wembley. Люсі дуже щаслива і пишається тим, що представляє Велику Британію на Євробаченні у Києві.

 

Що цікаво знати про Lucie

Три основні аспекти виступу?

  • Це 60-й ювілей участі в Євробаченні для Сполученого Королівства. Важливо, що співавтором моєї пісні була Емілі де Форест (Emmelie de Forest), яка перемогла на Євробаченні в 2013 році! Я велика її фанатка, і для мене честь співати її пісню.
  • Ніхто не знає про моє особисте розуміння цієї пісні... історію, яку я співаю. Мені подобається, що кожна людина може розуміти її по-своєму!
  • Ми літали до Копенгагену, щоб записати оригінальну версію пісні. Це була дивовижна подорож і робота з чудовими людьми. Ми записувалися в студії, де записують свої хіти мої улюблені виконавці!

Три цікаві факти про тебе?

Я нагороджена актриса, яка працює в театрі протягом останніх 7 років. Я гастролювала світом з такими величезним шоу, як "Les Miserables", "Ghost The Musical", "Legally BlondeLes", і грала по всій Європі з всесвітньовідомими королівським мюзиклом "We Will Rock You". Я з’являлася в деяких серіях "Doctor Who" та "Sarah Jane Adventures" у 2010 році. Це був дивовижний досвід. Мені дуже сподобалося зніматися разом з чудовою Елізабет Сладен (Elisabeth Sladen). Ще я можу грати мелодію з "Гаррі Поттера" на флейті та фортепіано. Я величезна шанувальниця цього роману...

Є ритуал перед виходом на сцену?

Є деякі пісні, які я люблю слухати, щоб налаштуватися перед виходом на сцену! Також я ношу з собою кілька фотографій, дивлячись на які я згадую про те, навіщо я роблю те, що роблю. Окрім того, я чищу зуби. Двічі!

Чому для тебе важливе Євробачення?

Я росла у дуже різноманітному товаристві. Серед нас були і діти-актори, і скейтери-хлопці, і науковці ботаніки, і музиканти! Ми всі мали дуже різні захоплення і, мені подобалося, що ми вчилися поважати і розуміти інтереси кожного. Євробачення відстоює такі ж цінності, і цьогорічний конкурс зокрема прославляє різмаїття. Євробачення - це той музичний конкурс, який об’єднує людей з усього світу. Це неймовірна річ! Бути частиною такого чудового дійства - надзвичайна подія не тільки для моєї кар’єри, але і для всього мого життя.

 

Про композиторів

Емілі де Форест (Emmelie de Forest) - 23-річна співачка й композитор. Вона перемогла на Євробаченні в 2013 році з мультиплатиновим хітом "Only Teardrops". Ця пісня була першою у чартах 15 країн і входила до топ-5 ще в 17. Емілі підписала контракт з Universal Denmark і випустила низку успішних пісень. З тих пір дівчина працює над новим альбомом в Лондоні. Деніел Салседа є хіп-хоп і R&B автором та продюсером в Копенгагені. Він однаково добре і робить ремікси, і пише пісні. Лорі Мартін є шотландським композитором і вокалістом. Він нещодавно записав пісні Заку Ейбелу, Анн-Марі, Кайгу і Риті Ора для їх майбутніх проектів.