Гурт O.Torvald представить Україну на Євробаченні-2017 з піснею "Time"

Гурт виник у Полтаві в 2005 році. А вже у 2006-му хлопці переїхали до Києва, де і почали виступати наживо. Фронтменом гурту є Женя Галич. O.Torvald уже випустили п’ять музичних альбомів та мають багато прихильників. У 2015 році відбувся їхній тур Україною та Європою зі альбомом #НашіЛюдиВсюди, продюсером якого є Кирило Матішенко з Білорусі. Восени 2016-го колектив O.Torvald здійснив величезний тур Україною, під час якого відбулися найбільші концерти. У лютому гурт виграв український національний відбір на Євробачення-2017 і тому саме він представлятиме нашу країну в травні у Києві.

Що цікаво знати про O.Torvald

Які три основні аспекти виступу?

Це перший виступ гурту під "мінус". Пісня "Time" - перша наша англомовна пісня. Першочергово було написано інші пісні для Євробачення, але в останній момент все ж зупинилися саме на цій пісні.

Три цікаві факти про вас?

Троє з нашої команди мають військову освіту, а двоє - вегетаріанці. А гітарист і вокаліст гурту дружать вже 23 роки!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми обіймаємося один з одним.

Чому для вас важливе Євробачення?

В цьому році, як ніколи раніше, Україна має бути представлена людьми з сильним духом, які досягають своїх цілей та бажань. Ми - хлопці, які боримося за свою мрію та є незалежними, як і наша держава.

 

Про композиторів

Музику на пісню "Time" написав Женя Галич та Мізюк Денис, учасники гурту O.Torvald. Галич Женя народився та прожив перші 8 років у Казахстані. Потім він переїхав до України, де познайомився з гітаристом Денисом Мізюком, вони тоді створили свій перший гурт "Апофеозіс". Цей гурт брав участь у деяких українських фестивалях до моменту заснування гурту O.Torvald. Після закінчення свого військового служіння, Денис працював директором (М1, OTV) та продюсером (MTV Ukraine).