Ставши відомим після кавера у соцмережах, молодий артист Манель Наваро представлятиме Іспанію у 2017 році на Євробаченні з піснею "Do it for your lover", яка вже встигла стати хітом на радіо в його країні.

Манель Наваро - молодий композитор та співак. Його стиль схожив на музику Боба ділана (Bob Dylan) та Еда Ширана (Ed Sheeran). Хлопець завжди носить з собою гітару та ламає поп-музику ритмами своїх чарівних пісень. Співак та композитор виступає у стилі традицій James Bay або Passenger.

Після успіху Манеля з першою піснею "Candle", випущеною у 2016 році, його друга пісня "Do it for your lover" стала хітом на всіх радіостанціях. У цьому році Манель виграв національний відбір на Євробачення в Іспанії, тому саме він і представлятиме свою країну на пісенному конкурсі в Києві.

 

Що цікаво знати про Манеля Наваро

Три основні аспекти виступу?

Це буде абсолютно по-новому та свіжо, щось абсолютно не схожу на те, що раніше показувала Іспанія на Євробаченні. Я думаю, що Європа буде дуже вражена, коли почує, з чим Іспанія приїхала цього року.

Три цікаві факти про тебе?

Я абсолютно чесний і справжній хлопець… Я пишу свої власні пісні… І мене любить камера!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми з другом завжди співаємо пісню "Despacito" перед виходом на сцену. Це і допомагає нам заспокоїтися.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Я вважаю, що це неймовірна нагода для мене стати всесвітньовідомим. Це найголовніше музичне шоу Європи, та навіть світу! І я дуже схвильований перед усім цим "досвідом Євробачення".