Левіна представить Німеччину на Євробаченні-2017 з піснею "Perfect Life".

Німецький номер на Євробаченні-2017 є чудовим поєднанням північно-столичного шарму, хрипкого голосу та сучасної пісні, яка, безперечно, вразить Європу. Левіна блискуче обігнала 2000 конкурентів, і тому саме вона представлятиме Німеччину на Євробаченні цього року.

Харизматична 25-річна Ізабела (Левіна) Луен є професіоналкою. Вона має величезний талант, виграла відомий німецький регіональний, федеральний та національний музичний конкурс Juged Musiziert. І це відбулося тоді, коли Лавіні було лише 9 років! А в 12 - вона вже писала власні пісні, займалася вокалом в Лондоні та була нагороджена, як "Найкраща співачка".

"Perfect life" була написана платиновою композиторкою США Лінді Роббінс та її командою. Пісня спонукає переосмислити поняття ідеального життя. У ній йдеться про те, що не варто боятися робити помилки, заради своєї мрії. "Perfect Life" - це вірусний та запальний поп-гімн усієї сучасної Європи.

 

Що цікаво знати про Левіну

Три основні аспекти виступу?

Слова пісні "Perfect life" є універсальними та зрозумілими кожному. Швидкий біт пісні змушує людей танцювати. Я б хотіла під час живого концерту в Києві показати для аудиторії щось справді особливе.

Три цікаві факти про тебе?

Це, звичайно, мій глибокий голос, мої довгі ноги і той факт, що я почала займатися вокалом у 9 років.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Глибоке дихання завжди допомагає мені заспокоїтися і зосередитися перед виходом на сцену.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення - це чудовий міжнародний музичний захід, який несе важливе повідомлення для людей про цікаву відмінність між культурами. У час, коли політична ситуація в Європі непроста, я ще з більшим задоволенням хочу виступити і донести всім, що музика - об’єднує. Для мене, як для артистки, це, звичайно, хороша нагода виступити на великій сцені та зібрати величезну аудиторію з піснею "Perfect Life".

 

Про композиторів

Якщо про когось і можна сказати "Хіт-машина", так це точно про американську композиторку Лінду Роббінс. Численна музично-платинова призерка з Лос-Анджелеса почала писати свої хіти ще в 1998 році. І зараз можна пригадати її перші популярні пісні для Anastacia, the Backstreet Boys, Faith Hill та Shaggy.

Формулу свого успіху Лінда пояснює так: "Я намагаюся писати від серця, а не за допомогою голови".

Разом з командою композиторів, яка включає Dave Bassett та Lindsey Ray, Роббінс написав слова і музику для пісні Лавіни "Perfect Life", для Євробачення-2017. "Пісня мені дуже близька, бо я погоджуюся з тим, що варто ризикувати, заради своїх мрій. Життя – це пригода!" - розповідає Лінда.