Альма – піаністка та авторка пісень, яка представить Францію на Євробаченні-2017 з піснею "Requiem".

Дівчину вже встигли охрестити найперспективнішою артисткою 2017 року, бо Альма – це зіркова талановита піаністка, співачка та композиторка з унікальним голосом. Дівчина представить свій новий сингл "Requiem", який розповідає про пошуки безкінечної любові.

Коли Альма отримала освіту в бізнес-школі, то згодом остаточно вирішила, що все життя хоче присвятити музиці. Вона переїхала до Парижу, де і почалася її "найкраща подорож". Саме тоді Альма і познайомилася з Назимом (Nazim) - талановитим композитором, який написав "J’ai Cherche" для представника Франції на Євробаченні в 2016 році Аміра (Amir). Назим написав більшість пісень для першого альбом Альми, який вийде 5 травня 2017 року.

Альма співає про життя. Своє життя. Наше життя. Вона не висвітлює банальні речі, а представляє гармонію,поєднує фантастичний світ з суворою реальністю.

 

Що цікаво знати про Alma

Три основні аспекти виступу?

  • "Requiem" – сучасна пісня з енергійним темпом, що робить мене щасливою, коли я її слухаю.
  • Мені подобається контраст між назвою пісні та її позитивним наповненням. Я щиро вірю, що любов допомагає людині знайти вихід із будь-якої складної ситуації.
  • Ми вирішили додати англійської до нашого оригінального варіанту пісні, щоб захопити більшу аудиторію. Я впевнена, що, якщо людина розуміє слова, то пісня їй більше подобається.

Три цікаві факти про тебе?

  • Я говорю чотирьма мовами, бо жила у США, Італії, Бразилії та Бельгії! Ну і, звичайно, Франції. Це ж моя батьківщина.
  • Тільки п’ять років тому я була в бізнес-школі, а вже зараз я представляю Францію на Євробаченні!
  • Я маю трьох сестер! Одна з них - Амір - моя наставниця!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я люблю побути наодинці та глибоко подихати, а потім я рандомно обіймаю людей, бо маю отримати "дозу любові" перед виходом на сцену!

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення – це дуже класне шоу, адже воно ламає всі бар’єри між країнами. Змагання тут відходить на другий план через ту величезну аудиторію, яка захоплюється цим конкурсом. Це благословення для мене, адже я можу поширити свою пісню для багатьох народів, а також я зможу стати частиною найбільшого телевізійного шоу світу!