OG3NE – це три сестри, які представлять Нідерладни на Євробаченні-2017 з піснею "Lignt and Shadows".

Це тріо складається з трьох сестер: 22-річної Лізи та 21-річних близнят – Емі та Шеллі. Назву гурту було утворено з назви групи крові матері дівчат (О) та генетичного коду, що пов’язує сестер. У 2014 році вони стали першим гуртом у світі, що переміг в музичному шоу Голос.

Дуже особиста та гармонійна пісня "Light and shadows" є музичним подарунком артисток для мами. Її написав тато сестер - Рік Воль. Їхня мама хворіє вже багато років і це дуже вплинуло на сім’ю. Вони підтримують один одного, але й досі для них це, звичайно, величезний біль.

OG3NE у своїй пісні закарбували цінні моменти щастя: "Ми зробимо все можливе, щоб наша країна пишалася нами. Ми також дуже сильно хочемо побачити посмішку ще й на маминому обличчі. Це спосіб сказати їй "дякую" за все те, що вона зробила для нас".

 

Що цікаво знати про OG3NE

Три основні аспекти виступу?

Ми сестри, наша пісня з дуже особистою історією, а також - поліфонія наших трьох голосів.

Три цікаві факти про вас?

Шеллі та Емі близнята, пісня написана нашим татом із хлопцем Шеллі.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Так! Ми маємо спеціальний знак OG3NE. Його складно описати, тому ми краще покажемо!

Чому для вас важливе Євробачення?

Ми є фанатками цього конкурсу проятгом всього життя. Ми хочемо, щоб наша країна нами пишалася і щоб наша мама посміхнулася!

 

Про композиторів

"Lights And Shadows" написана Ріком Воль - автором та композитором, батьком трьох сестер разом із хлопцем Шеллі - гітаристом Рорі де Кевіт (Rory de Kievit). Рік: "Ми намагалися відобразити невпевнене та нестабільне життя, яке пацієнти та їхні сім’ї переживають, та співставити його з позитивом та надією! Зрештою ми хочемо, щоб пісня робила людей щасливішими!".

Після закінчення академії музики Рік одружився на Ізольді, з якою він побудував кар’єру в графічній індустрії. Подружжя має трьох доньок: Лізу, Емі та Шеллі. З роками Рік побудував успішний бізнес у графіці. А в 2010 році, через свою шалену любов до музики, Рік та Ізольда створили своє власне розважальне шоу. Їхні доньки також музикантки. У 2007-му вони виграли нідерландський національний відбір на Дитяче Євробачення. А вже у 2014 дочки Ріка, як тріо OG3NE виграли Голос Нідерландів з піснею "Magic", написаною Ріком. Рік і є музичним продюсером гурту OG3NE.

Рорі де Кевіт займався музикою все своє життя. У 5 років він почав грати на барабанах. Оскільки сусіди цьому були не дуже раді, він почав замйматися грою на гітарі. Рорі грав разом з багатьма відомими артистами, як наприклад, Mr.Prodz.

Окрім гітари, Рорі також почав писати та продюсувати музику. І вже у 2014 він став музичним продюсером телевізійної програми The X-factor. У 2016-му Рорі з автором пісень Ріком Воль написав три пісні для успішного альбому "We got this" гурту OG3NE. Ця співпраця продовжилася, і згодом вони разом написали дівчатам пісню "Lights and Shadows", з якою OG3NE представлять Нідерланди на Євробаченні в цьому році.