Гурт Timebelle зі своєю баладою "Apollo" представлять Швейцарію на Євробаченні-2017 у Києві.

Назва гурту Timebelle означає атрибут "чарівного часу" в Берліні, де тріо колись і сформувалося. А тепер про кожного з учасників Timebelle: 

Міруна Манеску - солістка гурту, досвідчена музикантка та актриса з Румунії. На Євробаченні вона висловить своє сильне почуття до мистецтва та загальновизнану любов до шоколаду.

Емануель Даніель Андрієску грає на фортепіано, але також навчає саксофону та кларнету. Музикант живе у Швейцарії вже 10 років. Він досягає усіх своїх цілей, завдяки своєму чарівному шарму.

Третій учасник гурту – це барабанщик Самуель Форстер. Дотримується своїх професійних поглядів, має безмежну енергію і талант.

 

Що цікаво знати про Timebelle

Три основні аспекти виступу?

Наш виступ іде з середини нас. Взагалі пісня має дуже глибокий зміст, у ній йдеться про те, що треба іти за своєю мрією, якою б вона не була. Хоч ця мрія -  людина, хоч мистецтво, хоч країна або ж робота. Іди за нею!

Самуель народився в Німеччині, але все своє життя прожив у Швейцарії. Емануель народився в Румунії, але навчався у Швейцарії і вже 11 років живе у Берліні. Міруна народилася та виросла у Румунії, і продюсери "Apollo" наполовину швейцарці, а наполовину шведи. Наша команда відзначається різноманітністю!

Три цікаві факти про вас?

Ми не намагаємося вразити. Ми лише хочемо, щоб наша музика торкнулася людських сердець. Ми такі, які ми є.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Міруна завжди має час спокою перед виходом на сцену, намається сконцентруватися та налаштуватися на виступ, а Емануель та Самуель - обіймаються.

Чому для вас важливе Євробачення?

Із дитинства ми запам’ятали Євробачення як найбільшу музичну подію року. Для нас, як для дітей, це було надзвичайно цікаво, і це відчуття збереглося в нас і досі. Для нас честь виступати на такій великій сцені. Також дуже цікаво познайомитися з людьми з інших культур.

 

Про композиторів

Dovas – композиторське та продюсерське тріо зі Стокгольму. Учасники Dovas раніше вже працювали із представниками на Євробаченні. У 2014 році вони були залучені до написання пісні на Євробачення представниці Азербайджану. У 2013 році Dovas написали переможну пісню "Belong" для Swedish Idol.Пісня "Apollo" – це пісня про любов та відданість мистецтву.