Тіяна Богічевич представить Сербію на Євробаченні-2017 з піснею "In too deep".

Тіяна Богічевич (Tijana Bogicevic) – сербська поп-співачка, відома за піснею "Trazim", яка стала хітом у 2010 році. За її словами 2001 рік став переломним для її кар’єри після зустрічі із сербським співаком, композитором, автором пісень Vlado Georgiev, адже тоді вона приєдналася до його гурту як бек-вокалістка. Паралельно з діяльністю гурту Vlado Georgiev, вона працювала і над своїм гуртом, який згодом став найпопулярнішим у клубах Сербії.

У 2011 році Тіяна вже була на Євробаченні, але в якості бек-вокалістки представниці Сербії - Ніни, пісня "Сarobon". Саме тоді вона загадала бажання повернутися на цей конкурс, але вже сольною артисткою. І її мрія вже от-от здійсниться, коли вона вийде на сцену у Києві.

 

Що цікаво знати про Tijana Bogicevic

Три основні аспекти виступу?

Це сучасна пісня, сповнена енергії. Вона - щось інакше та незвичайне для Сербії.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я не маю жодних ритуалів, бо не хочу, щоб мій успіх від чогось залежав.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Воно для мене важливе з кількох причин. По-перше, у Сербії всі фанатіють від Євробачення, а представляти свою країну на цьому конкурсі – моя дитяча мрія. По-друге, це велика честь для мене представляти Сербію. І останнє (але не за важливістю) це просто дуууже весело!

 

Про композиторів

Автором музики та слів пісні "In too Deep" є Борислав Міланов, Бо Персон, Джоан Алкенаєс та Ліза Десмонд, продюсер, композитор та засновниця Symphonics International. Вони мають великий досвід у створенні номерів для Євробачення. Вони вже багато працювали, як разом, так і окремо, створюючи музичні матеріали таким зіркам, як Kelly Clarkson, John Legend, Lade Gaga, Jonas Brothers, Tokio Hotel, Mary J. Blige, Iyaz, Selena Gomez, Armin Van Buren, Alexandra Stan and Lariss та багатьом іншим.