Франческо Габані - співак, письменник-лірик та композитор, який родом з Каррара, що в італійському регіоні Тоскана. Його батьки працювали в магазинах музичних інструментів, тому життя Франческо з дитинства було пов’язане з музикою. 

У 2010 році Франческо Габані покинув свій перший гурт Trikobalto заради сольної кар’єри. А у 2015-му Франческо несподівано вирішив покинути і сольне виконання, заради написання пісень. Його пісня "Amen" перемогла на Sanremo і згодом стала платиновою в Італії. А вже у 2017-му артист виграв у Sanremo у головній номінації з піснею "Occidentali`s Karma", ставши першим артистом, який виграв цей конкурс у кількох категоріях. Згодом популярність вірусного італійського співака стала стрімко зростати. Пісня "Occidentali’s Karma" стала золотою протягом тижня і двічі платиновою за місяць, поширившись в онлайн-рейтингах по всьому світу. А яскраве відео на цю пісню з мавпочкою зібрало більше 50 мільйонів переглядів на YouTube! Третій сольний альбом Франческо планує випустити під час Євробачення-2017.

 

Що цікаво знати про Франческо Габані

Які три основні аспекти виступу?

Слова, мелодія та складний ритм. Ви можете полюбити цю пісню за її слова, а, може, ви просто відчуєте запальний ритм і захочете танцювати. Загалом, це не важливо. Головне, що ця пісня працює на багатьох рівнях. Я впевнений, що різні культури та країни обов’язково полюблять її. Вона підходить для слухачів будь-якого віку. Пісня "Occidentali’s Karma " збирає любителів музики разом і, я сподіваюся, що більшість з них замисляться над словами. Щодо мавпи, то вона щаслив, бо вона обожнює бути на сцені. 

Які три цікаві факти про тебе?

Моя спонтанність, дружба і зв’язок з моїм корінням.

Чи є якийсь, можливо, ритуал перед виходом на сцену?

Артисти часто забобонні, але тільки не я. Перед виходом на сцену, як правило, я занадто зайнятий боротьбою з панікою. Я надто хвилююся, щоб робити ще якісь ритуали!

Чому для тебе так важливе Євробачення?

Я, справді, пишаюся тим, що маю честь представити свою країну кожному європейцю. Я вірю у якість того, що "зроблено в Італії". І я зроблю все можливе, щоб бути гідним представником своєї країни!

 

Про композиторів

Філіпо Габані (Filippo Gabbani) - брат Франческо. У старшій школі він заснував свій перший гурт 99daysbefore, більш відомий, як Seeside. У 2012-му - став офіційним ударником Франческо Габані, працюючи над його дебютним альбомом "Greitist Iz". У 2016 Філіпо працював з братом над такими треками, як "In Equilibrio" та "La Strada". Філіпо має унікальний талант у написанні мелодій та швидких бітів.

Лука Чіараваллі (Luca Chiaravalli) - один з найкращих композиторів та продюсерів всієї італійської естради. Його роботи були нагороджені численними преміями та золотими і платиновими сертифікатами. Він працював з такими міжнародними зірками, як Eros Ramazzotti та Laura Pausini. Виграв Sanremo-2017 як автор пісень, продюсер та дерижер.

Фабіо Ілаккуа (Fabio Ilacqua) закінчив Brera Academy витончених мистецтв в Мілані, випустив свій перший альбом у 2006 році. А з 2013 року зосередився на написанні пісень. У 2015 році він зустрів "письменника-співучасника" (як вони самі люблять себе називати) Франческо Габбані. Він написав текст пісні "Amen" і ще багато інших пісень, що увійшли до першого альбому Франческо для BMG Eternamente. Фабіо написав хіти і для таких італійських музичних легенд, як Міна і Адріано Челентано.