Артсвік перемогла на цьогорічному вірменському національному відборі на Євробачення Depi Evratesil, і в травні представить Вірменію на пісенному конкурсі в Києві.

Коли Артсвік було 5, її родина переїхала до Росії. Після закінчення школи співачка вирішила продовжити навчання і вступила до Московського національного  педагогічного університету на спеціальність логопед-психолог. Проте музика ніколи не переставала бути важливою для Артствік. З дитинства дівчина вирізнялася  своїм співом, а також зарекомендувала себе як обдарований композитор.

Артсвік зрозуміла, що музика -ц е її пристарсть, коли побаила у фільиі "Охоронець" Вітні Хьюстон. У новорічну ніч Артствік загадала бажання і саме тоді почалася її музична подорож. У 2012 році Артсвік стала членом "Jazz Parking Project". Того ж року пройшла відбір до російського Голосу, і стала справжньою знаменитістю.  Сенсаційно швидко почали створюватися її фан-клуби. До музичного доробку Артсвік входять такі кавери як: "Why", "No Fear", "I Say Yes" і "Сестры по духу". Усі роки Артсвік не припиняла брати участь у міжнародних музичних фестивалях по всьому світу, тим самим готуючи себе до найбільшої європейської музичної події.

У 2016 році Артсвік вирішує повернутися до Вірменії. Адже її найбільша мрія – представляти свою країну на наймасштабнішому пісенному дійстві Європи. На кожному етапі національного відбору на Євробачення молода співачка отримувала найбільші бали від глядачів та членів журі, отож отримавши перемогу, Артсвік приїде до Києва, щоб представити свою країну.

 

Про авторів конкурсної пісні

Музику композиції "Fly With Me" написали Лілія та Левон Навазардян. Лілія – композиторка, піаністка, співачка та музична продюсерка з Вірменії. Лілія  не припиняє розвиватися та навчатися чомусь новому, але не закидає свій талант до написання унікальної музики. В її доробку чимало саундтреків до фільмів та більше ніж 150 дитячих пісень. Лілія Навазардян написала пісню "Love" для Miky - представника Вірменії на Євробаченні-2015. Працювала також у команді з Іветою Мукучан над піснею "LoveWave" для Євробачення-2016. Авет Барсег’ян раніше уже писав пісні для представників Вірменнії на Євробаченні - "Jan-Jan", яку виконали Інга та Ануш у 2009 році, та "Love" для Mikа в 2015.