Ісая - 17-річний молодий співак. Він представить Австралію на конкурсі Євробачення-2017 в Києві з піснею "Don’t Come Easy". Це буде третя участь Австралії в пісенному конкурсі Європи.

Усього за два роки мрійливий підліток з маленького містечка перетворився в одного з найперспективніших артистів Австралії. Хлопець переміг в "The X-Factor of Australia" і представив свій дебютний сингл. Пісня "It’s Gotta Be You" поширилася по всьому світу і дуже швидко отримала мільйони шанувальників. І все це лише в 17 років.

«Я випромінюю справжні емоції, коли співаю, саме через це люди розуміють мою музику не знаючи мови» - говорить Ісаак про своє світове визнання та популярність, адже він очолив усі чарти в Скандинавії, Азії, а у Швеції  його сингл став платиновим. Цього року успішно завершивши його австралійський тур. Що ж музику мрійливого хлопчика з маленького містечка зараз слухає весь світ!

 

Що цікаво знати про Ісаю

Три основні аспекти виступу?

Я перший представник корінних австралійців на сцені Євробачення. Я ще ніколи не був у Європі. Мій перший політ був до Сіднею, і тоді я переміг в "The X-Factor". А автор пісні "Don’t Come Easy" переміг в "The Marcel Bezençon Composer Award" в номінації "Найоригінальніша пісня Євробачення-2016".

Три цікаві факти про тебе?

Я народився у великій сім’ї, маю 11 братів та сестер. У мене гарна спортивна форма, і я добре бігаю. Я люблю різні активності, та не можу дочекатися, коли здійсню затяжний стрибок з парашутом!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я люблю глибоко вдихнути, подумати про щось хороше, налаштуватися на позитив, походити за лаштунками. А ще я промовляю маленьку молитву та споліскую горло водою.

Чому дл ятебе важливе Євробачення?

Тому, що це найбільша сцена у світі. Це величезна честь для мене, як аборигена, представляти Австралію. Окрім того, це надихне австралійських дітей (і не тільки) на втілення власних мрій, адже не важливо скільки тобі років, та звідки ти, головне - вірити в мрію. А ще цей конкурс дивовижний тим, що об’єднує всіх нас разом, щоб радісно відзначити свято музики з усього світу.

 

Про композиторів

Трек "Don’t Come Easy" написали DNA (David Musumeci & Anthony Egizii) та Michael Angelo. Австралійські автори Девід та Ентоні у 2011 році підписали угоду з "EMI Music Publishing" та угоду про продюсування з "Sony Music" у 2012 році. Вони вже досягнули неймовірного успіху з сьомим номером "1 ARIA singles in Australia".