Співачка Еллі Делваух (Ellie Delvaux), відома під іменем Бланш, представлятиме Бельгію на Євробаченні-2017 з піснею "City Lights".

Бланш привернула увагу відомої бельгійської співачки та авторки пісень Pierre Dumoulin. І з першої ж зустрічі дві молоді співачки знайшли спільну мову. У співпраці з продюсером Тімом Бреном (Tim Bran), відомим за його роботи London Grammar, Aurora, Birdy, вони свторили "City Lights". Це авантюрний поп-трек, записаний разом із хором.

 

Що цікаво знати про Бланш

Три основні аспекти виступу?

Моя пісня писалася не для формату Євробачення. Спочатку це був 4-хвилинний атмосферний трек. Ми були впевнені, що журі не обере нашу пісню для конкурсу, коли подавали заявку. А слова City і Lights були підходящими лише для демо, що написане на вигаданій мові.

Три цікаві факти про тебе?

Я можу за допомогою телепатії поворушити одним із моїх пальців ніг.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я проговорюю свою пісню в голові та стараюся ввійти в потрібний настрій.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Це унікальна можливість показати себе перед такою великою аудиторією. Моя країна маленька, але теж хоче бути помітною серед інших. Євробачення точно найкраще місце, де можна бути почутими!

 

Про композитора

Письменник та співак П’єр Дамулін (Pierre Dumoulin) добре відомий як фронтмен гурту "Roscoе" познайомився з Бланш на шоу Голос Бельгії, саме тоді він вирішив написати для неї пісню. Меленхолійний та тендітний голос Бланш запав в душу П’єра. Він написав "City Lights" після одного дня спільної роботи зі співачкою.