Ховіг представить Кіпр на Євробаченні-2017 в Києві з піснею "Gravity".

Ховіг Демірян – вірменський співак, який народився на Кіпрі. Уже в 16 років вів почав працювати в різних клубах, входити в шоу-бізнес. Ховіг покинув вивчення маркетингу та вступив до Європейського університету в Нікосії, щоб вивчати джаз. У 2009-му - взяв участь в проекті Х-фактор Греція. А у 2010 та 2015 роках - брав участь в національному відборі на Євробачення, і обидва рази проходив до фіналу, але лише цьогоріч Ховігу вдалося перемогти. Конкурсна пісня "Gravity" була наисана у співпраці з композитором Томасом Густавсоном.

 

Що цікаво знати про Ховіга 

Три основні аспекти виступу?

Перше - це пісня, яку я вважаю сучасною та злегка з хитринкою. Вона свіжа, спокійна та спонукає до роздумів. Друге - це те, як ми створювали наш виступ. А третє -кожен глядач зможе відчути пісню, не залежно від того звідки він і де перебуває.

Три цікаві факти про тебе?

Мій дитячий оптимізм. Так, я і досі такий мрійник, яким і був у дитинстві, досі шукаю лише позитивні якості в людях. А ще я пристрасний, завжди з пристрастю працюю.

Є ритуал перед виступом?

Я стараюся добре розігрітися та сконцентруватися на виступі.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення важливе для мене тому, що збирає усі країни, культури та таланти в одному місці, залишаючи політику осторонь. А ще це суцільне свято.

 

Про композитора

Томас Густавсон написав більше ніж 80 пісень для різних національних відборів на Євробачення, зокрема 47 для Швеції. На Євробаченні було виконано 13 його пісень, 5 з яких ввійшли до топ-10, а хіт "Euphoria" у 2012 році приніс перемогу шведській співачці Лорін (Loreen). Томас Густавсон працював з такими відомими артистами як the Jonas Brothers, Arash, Loreen, Pastora Soler, Edurne, Carola, Charlotte Perrelli, Nikki Ponte, Chanée & n’evergreen, Minus One, D’Nash.