Мартіна Барта – молода талановита співачка, яка стала відкриттям джазової сцени. Її музика - це золота середина між класикою та інноваціями.

У конкурсній пісні "My Turn" Мартіна передає максимально позитивну енергетику і власні емоції. Величезний талант і голос, який заворожує, і привернули увагу чеського мовника до цієї артистки. Найбільшого успіху Мартіна досягнула в Німеччині, коли навчалася в Джазовому інституті університету Кунсте, що в Берліні. Вона регулярно виступає з різними музичними проектами і на багатьох джазових фестивалях. 

Що цікаво знати про Мартіну Барту

Я була приємно здивована власній номінації на Євробачення. Це змінило моє життя. Воно стало набагато шаленішим, ніж зазвичай, але мені це подобається. Я навіть не очікувала такої підтримки від друзів.

Три цікаві факти про тебе?

Я оптиміст по життю. У будь-який момент готова надати підтримку та допомогу тим, хто її потребує. Я фанат козячого сиру, і мої друзі постійно сміються з цієї моєї пристрасті. Але мене ніколи не треба питати, що я їстиму!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я вірю в силу природних каменів. Один з моїх музичних педагогів дав мені такий камінь, і він допомагає мені побороти страх на сцені. Камінь має лежати в тому місці, що найближче до мого серця. Тому, я думаю, що покладу цей камінець до свого бюстгальтеру. Нехай допоможе мені бути сильною!

Чому для тебе важливе Євробачення?

По-перше, я хочу добре представити свою країну. Звичайно, це і хороша нагода показати європейському глядачеві, хто я така, яка я артистка, музикантка, співачка! По-друге, хочу завести нові знайомства в музичній галузі та знайти людей, які творять музику з такою ж пристрастю, як і я.

 

Про композитора

Кайлер Ніко (Kyler Niko) – автор пісень, продюсер, співак та піаніст. Його вміння бути різноплановим дає можливість писати музику в різних жанрах. І він завжди робить це талановито. Кайлер уже встиг попрацювати із такими всесвітньо відомими артистами, як EXO, SHinee, TVXQ, Arashi, Fleur East, Nate Simpson та BTS. Паралельно з написанням пісень для інших Кайлер встигає працювати і над власним проектом. Зовсім скоро очікується його новий альбом!