Тамара Гачечиладзе, яка також виступає під ім’ям Тако, виграла національний відбір на Євробачення-2017 в Грузії. представлятиме вона свою країну з піснею "Keep The Faith".

Тамара Гачечиладзе брала участь в багатьох національних і міжнародних фестивалях, творчих заходах. Тамара є незмінною виконавицею на всіх великих концертах, які проходять в столиці Грузії, Тбілісі. Окрім того, вона часто бере участь в міжнародних джазових фестивалях, а раніше - у Всесвітніх Молодіжних Дельфійських Іграх. Із 1997 року - була солісткою концертного оркестру Тбілісі. Була Тамара і членом гурту, обраного представляти Грузію на конкурсі Євробачення в 2009 році, що називалася Stephane і 3G.

Що цікаво знати про Тамару

Три основні аспекти виступу?

Існує тільки один найбільш цікавий і важливий аспект мого виступу. Це зміст, закладений в пісню. Я хотіла би розповісти всьому світу, що незважаючи на всі складні ситуації, які часом трапляються в житті, потрібно зберігати віру в себе і ніколи не здаватися.

Три цікаві факти про тебе?

Коли я була ще дуже маленькою дівчинкою, я усвідомила, що можу співати.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я молюся перш ніж вийти на сцену.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення важливе не тільки для мене, але також і для моєї країни. Я хочу зробити мою країну більш відомою у світі, і також хочу щоб мій голос зміг почути увесь світ.