Обдарована молода музикантка, співачка і актриса Демі, має як національне, так і міжнародне визнання з 2011 року і представлятиме Грецію на Євробаченні-2017 з піснею "This is love" (укр. - "Це любов").

Любов Демі до музики почалася в ранньому віці, коли їй було п’ять, з уроків гри на фортепіано. У той же час вона приєдналася до шкільного хору, а також відвідувала уроки музичної теорії і гармонії. І досі Демі продовжує займатися вокалом з професійним викладачем і бере уроки гри на фортепіано. На музику Демі  вплинули різні музичні напрямки, з яких вона говорить про джаз, соул, рок-н-рол і r’n’b, як найвпливовіші. Вона прагне експериментувати у кожній зі своїх пісень. Після свого офіційного старту в музичному світі в 2011 році Демі брала участь в низці успішних проектів з відомими грецькими виконавцями, і випустила кілька синглів, які отримали національне і міжнародне визнання. Протягом останніх двох років вона розпочала свою сценічну кар’єру, в результаті чого отримала провідні ролі у великомасштабних музичних постановах. У вільний час Демі старанно вивчає юриспруденцію.

 

Що цікаво знати про Демі

Три основні аспекти виступу?

Перший найцікавіший аспект нашого виступу - це наявність потужної музики, яскравої і одночасно сповненої емоцій. Другим найбільш цікавим аспектом є винахідливе вбрання сцени. Третій аспект - це секрет, про який ви скоро дізнаєтеся!

Три цікаві факти про тебе?

Я чула, що люди вражені моєю енергією. Ще з того часу як я була маленькою дитиною, я могла вмістити в 24 години і навчання, й ігри, і багато, багато музики! Зараз я готуюся до Євробачення, а також маю провіду роль у постановці "Mama Mia" Абби в Афінах, і вивчаю юриспруденцію. Я природжена багатозадачна людина, і завжди намагаюся прикладати максимум зусиль в досягненні своєї мети.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Перед тим, як вийти на сцену, я беру трохи часу, щоб розслабитися, зосередитися і підготуватися до того, щоб повністю віддатися слухачам.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Я в захваті від можливості взяти участь в одному з кращих шоу в світі, поєднатися з величезною міжнародною аудиторією. І крім того, я завжди була фанатом Євробачення!