Ісландська співачка Свала почала співати коли їй було 7 років. Вона є дочкою легендарної поп-зірки Бо Халдорссона. Свала має дуже великий вплив на ісландську музичну сцену ще з того часу, як вона вийшла на неї у ранньому віці. Вона має незліченні музичні топ хіти у своєму сценічному багажу. Цього року Свала представляє Ісландію в конкурсі Євробачення-2017 з піснею "Paper".

У 1999 році Свала підписала один з найбільших контрактів звукозапису, що коли-небудь підписували ісландські артисти, з ЄМІ в Сполучених Штатах. Її перший сингл "The Real Me" опинився в топ-30 хітів музичних рейтингів Сполучених Штатів в 2001 році. У 2006 році Свала створила ісландський гурт електронної музики Steed Lord, яка мала шалений успіх на міжнародному рівні. Разом вони гастролювали по всьому світу, збираючи повні зали як у Європі, так і в Північній Америці. Нещодавно колектив виступав на відкритті гей-парадів у Сан-Франциско і Копенгагені, які налічували приблизно 50 000-ну аудиторію. Музику Свали можна було почути в численних шоу на телебаченні, а також у фільмах. Її зразкові музичні кліпи, які вона створювала спільно зі своїм чоловіком, мали величезний вплив на музичну та художню сцену. Також вона є однією з чотирьох головних суддів на музичному конкурсі The Voice Iceland.

Свала - не тільки співачка світового рівня, авторка пісень і артистка, вона ще й добре відома ікона світу моди, яка у 2007 році випустила власну лінію дизайнерського одягу для марки H&M. Новий проект Свали Blissful вже привернув увагу після виходу їх першого синглу "Elevate" восени торік. Пісня для конкурсу Євробачення - "Paper" - є дуже особистою для Свали. Це пісня про те, як зустрічати та долати труднощі у житті.

 

Що цікаво знати про Свалу

Три основні аспекти виступу?

Ця пісня є дуже особистою для мене, тому що я писала її, виходячи з власного досвіду. Кожна людина проходить через важкі часи, тому кожен напевне знайде у моїй пісні щось близьке для себе. Коли свторювалася ця пісня, ми не зразу зрозуміли, наскільки довгою і схожою на гімн вона стала в результаті. Та ми подумали, що Євробачення буде найкращим місцем для її виконання. Зі мною виступатимуть представники дивовижного євангельського хору.

Три цікаві факти про тебе?

  • Співаю публічно з 7 років.
  • Я суддя на конкурсі The Voice Iceland.
  • Очолювала Гей-Парад у Сан-Франциско та в багатьох інших містах, гастролювала по всьому світу.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я купаюся в сльозах єдинорога та стріляю в сніг у вогні.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Це чудова платформа для співаків і авторів пісень, яка дозволяє і мені виконувати мою пісню на цій божественній арені, і зближує мене з моїми прекрасними шанувальниками з усього світу.