Гурт Triana Park (Тріана Парк) представлятиме Латвію на Євробаченні-2017 з піснею "Line" (укр. - "Лінія").

Triana Park є одним із найбільш екстравагантних гуртів своєї батьківщини. Їхнє звучання унікальне, воно поєднує в собі поп і електронну музику з натяками на хіп-хоп зі сміливими рок-мотивами. Гурт було засновано в 2008 році Агнесою Раковською, яка є його лідером. З нею виступають Артурс Страутіньш (гітара), Едгарс Вілюмс (барабани) і Крістапс Ергліс (бас). Вони уже випустили два альбоми: "Entertainment" у 2010 році та "Triana Park" у 2014 році. Гурт грав майже на кожному фестивалі в Латвії, працював на проектах за кордоном, виступав на SXSW (США), Реепербані (Німеччина), на Юросонік Ноордеслазі (Нідерланди), на Хвилях Братислави (Словаччина), на Хвилях Відню (Австрія), та на Сиирт Гап Генк фестивалі (Туреччина). Triana Park відомі своїми вибуховими виступами наживо, завжди сповненими енергією.

 

Що цікаво знати про гурт Triana Park

Три основні аспекти виступу?

Пісня "Line" не готувалася для Євробачення - ми випустили її як сингл до нашого нового альбому, і він просто стрімко розповсюдився, з’являючись у всіх радіо чартах Латвії. Перша демо-версія нашої пісні була записана в спальні Крістіанса, брата Агнеси, під час пошуку ідей для нової пісні... У той вечір ніхто насправді не знав, що "Line" незабаром розгойдуватиме сцену Євробачення в Києві.

Три цікаві факти про вас?

Triana Park - гурт, а не сольний виконавець, як багато хто міг би подумати. Найбільш важливий аспект нашого гурту - їжа. Усі ми любимо поїсти, особливо млинці з бананом та нутелою. Не всі знають, що наша співачка Агнеса має два ступені бакалавра. Крім того, один з найкращих баріста Латвії, Артурс, грає на гітарі в Triana Park.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми зазвичай утворюємо коло, складаємо руки разом, бажаємо один одному удачі, розказуємо якусь історію із нашого життя чи ділимось тим, що відчуваємо, тобто в основному ми переміщуємо нашу енергію в рухи. Після цього ми всі відчуваємо себе більш пов’язаними між собою. У нашому колективі головне - це командна робота. Ну, а потім ми просто робимо дуже круте рок-шоу і трохи розважаємося на сцені!

Чому для вас важливе Євробачення?

Євробачення - це великий майданчик, де ви можете представити себе і своє мистецтво абсолютно інакше. Сцена просто величезна! Такий досвід може допомогти виконавцям еволюціонувати. Та крім того, це супер-круто представляти свою країну серед інших країн і культур. Ми розглядаємо цю подію як свято розмаїття, і прикладатимемо всіх зусиль, щоб принести багато творчих ідей і позитивної енергії!