Гурт Sunstroke Project (Санстроук Проджект) був сформований в 2008 році і цього року представлятиме Молдову на пісенному конкурсі Євробачення з піснею "Hey Mamma".  

Sunstroke Project поєднує скрипку, саксофон і танцювальну музику. У 2010 році гурт представляв Молдову на Євробаченні разом із Олею Тірою (Olia Tira). І саме після конкурсу 2010 року саксофоніст Сергій Степанов став сенсацією на YouTube і став відомим в усьому світі як Epic Sax Guy. Відео його виступу на конкурсі блискавично швидко поширилося, і його передивилися мільйони разів. У липні 2012 року гурт Sunstroke Project і Борис Коваль були нагороджені 13 золотими та 4 срібними медалями на міжнародному конкурсі World Star в Голлівуді. У серпні 2015 року гурт заснував свій власний музичний бренд, "Рогоза музика", і випустив пісню "Not Giving It Up". Зовсім недавно Sunstroke Project закінчив записуювати свій другий альбом. Колектив успішно гастролює країнами світу й досі займає верхівки чартів найкращих радіостанцій.

 

Що цікаво знати про гурт Sunstroke Project

Три основні аспекти виступу?

Ми змінили свій стиль, ми готуємо номер з видатною хореографією та графікою і ми повністю насолоджуємося результатом! Наш виступ виглядає як невелике весілля на сцені.

Три цікаві факти про вас?

Ми перший в світі проект, який поєднує в собі класичну скрипку, джазовий саксофон і вокал. Ми чемпіони світу з виконавського мистецтва і ми найкумедніші люди у світі!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Відверто кажучи, ми не вважаємо себе людьми, що особливо вірять у забобони. Головне для нас перед виступом це зібратися з думками і бути готовими виступити на сцені.

Чому для вас важливе Євробачення?

Для нас Євробачення дуже важливо, тому що наша кар’єра почалася з участі в цьому конкурсі в Осло в 2010 році. Євробачення це не тільки унікальна можливість поділитися нашою музикою, але і можливість прийняти участь в одній з найяскравіших музичних подій року.