Виконавець. Театр. Музика. Фільми. Серіал. Телебачення. ЗМІ. Х-Фактор. Шоу однієї людини. Вегетаріанець. Космополіт. Усе це слова, що використовують, розповідаючи про Славка Калежича, який представлятиме Чорногорію у 2017 році на Євробаченні з піснею "Space" (укр. - "Космос").

Славко Калежич народився в місті Підгориця, що в Чорногорії. Вищу освіту він здобував на факультеті драматичного мистецтва в Чорногорії, де спеціалізувався на танцях і співах. А в 2009 році почав вивчати акторське мистецтво на магістратурі, де вдосконаливсвої навички рухатися, що є важливим інструментом в театрі XXI століття. Із 2008 року Славко був постійним членом ансамблю національного театру Чорногорії.

Він захоплюється мистецтвом і на додаток до театру, мав успіх в кіно і на телебаченні. Він зіграв більше 30 ролей в театрі, знімався в шести фільмах і з’явився в декількох телевізійних програмах. Брав участь у програмі X-Фактор і випустив свій дебютний альбом "The Dream of Eternity". Славко говорить англійською та італійською. Він вегетаріанець.

 

Що цікаво знати про Славка

Три основні аспекти виступу?

Мій спів, концепція та меседж, який закладений в моїй пісні.

Три цікаві факти про тебе?

Я працьовитий, талановитий і співчутливий.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Звичайно. У мене є своя мантра, яку я промовляю кожного разу, коли вихожу на сцену. Хоча я тримаю це в секреті.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Представляти свою країну і свій народ - це неймовірне благословення. Я хочу показати світу свою музичну майстерність і співаючи, виконувати свою життєву місію. Ми всі можемо бути одним цілим. Головне - сильна і позитивна енергія!