Сальвадор Собрал - співак, якому вдається досягти на сцені унікальної музичної чуттєвості і магнетизму. У Києві він представлятиме Португалію з піснею "Амаr Pelos Dois" (укр. - "Для нас обох"), що написана його сестрою Луїзою.

Сальвадор вивчав психологію, але його потужна пристрасть до музики взяла гору, і він став одним із найперспективніших виконавців на португальскій та іспанській музичній сцені. Він мешкав у США та Барселоні, де навчався в престижному закладі Taller де Musics. Там Сальвадор зробив кілька цікавих музичних проектів: писав музику для себе і в той же час організовував зухвалі виступи, черпаючи натхнення у Чета Бейкера, брав участь в проекті Bosa Nova. У той час його музика увібрала в себе солодку звучність Латинської Америки. Його голос, над яким він має бездоганний контроль, та його магнетизм, яким він привертає до себе увагу глядачів, допомогли Сальвадору зібрати найкращі відгуки від спеціалізованих видань, колег і, що головне, від своїх головних суддів - слухачів. Його дебютний альбом "Excuse Me" (2016) був випущений у співпраці з Жуліо Ресенде (Júlio Resende) та Леонардо Алдреєм (Leonardo Aldrey).

 

Що цікаво знати про Сальвадора Собрала

Три основні аспекти виступу?

Простота, емоційність і спонтанність.

Три цікаві факти про тебе?

Я відвертий, справжній і емоційний.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ні, я просто всім серцем готуюся до виступу.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Це може добре вплинути на розвиток моєї кар’єри, якщо люди поза межами Португалії познайомляться з моєю творчістю та моя робота отримає визнання.